See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka zemního plynu na období 01.01.2027 – 31.12.2028
Beschreibung: Dodávka zemního plynu na období 01.01.2027 – 31.12.2028 v předpokládaném množství 6 040 MWh.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09123000 Erdgas
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dodávka zemního plynu v rámci sdružených služeb dodávky zemního plynu pro odběr nad 630 MWh (plyn – velkoodběr)
Beschreibung: Dodávka zemního plynu v rámci sdružených služeb dodávky zemního plynu pro odběr nad 630 MWh (plyn – velkoodběr) na období 01.01.2027 – 31.12.2028 v předpokládaném množství 5 840 MWh.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Dodávka zemního plynu v rámci sdružených služeb dodávky zemního plynu pro odběr do 630 MWh (plyn – maloodběr)
Beschreibung: Dodávka zemního plynu v rámci sdružených služeb dodávky zemního plynu pro odběr do 630 MWh (plyn – maloodběr) na období 01.01.2027 – 31.12.2028 v předpokládaném množství 200 MWh.
Interne Kennung: 2