2. Verfahren
Verfahren
Titel: Evaluatie zelfstandige teams
Beschreibung: Ervaringen ophalen binnen de organisatie over het werken in zelfstandige teams. De JGZ heeft 150 medewerkers en 13 locaties.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79419000 Beratung in Sachen Evaluierung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79311000 Umfragen, 79315000 Sozialforschung, 79414000 Beratung im Bereich Personalverwaltung
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Ervaringen ophalen binnen de organisatie over het werken in zelfstandige teams.
Interne Kennung: 1