521366-2025 - Ergebnis
Niederlande – Wartung von Straßenbeleuchtungen – Onderhoud en beheer openbare verlichting
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Onderhoud en beheer openbare verlichting
Beschreibung: Onderhoud en beheer openbare verlichting De openbare verlichting omvat in hoofdzaak ca. 6070 verlichtingsobjecten met één of meerdere armaturen
Interne Kennung: 252957
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50232100 Wartung von Straßenbeleuchtungen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De werkzaamheden bestaan in hoofdzaak uit: - Het leveren van masten en armaturen; - Het (ver)plaatsen, vervangen, monteren en aansluiten van verlichtingsobjecten, masten en armaturen; - Het coördineren van werkzaamheden aan het gereguleerde netwerk; - Het uitvoeren van preventief en correctief onderhoud aan de openbare verlichting De openbare verlichting omvat in hoofdzaak ca. 6070 verlichtingsobjecten met één of meerdere armaturen.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De Opdracht wordt aanbesteed voor een periode van 1-7-2025 tot en met 30-06-2027. De Opdrachtgever heeft het recht om de Opdracht met tweemaal met één jaar te verlengen.