2. Verfahren
Verfahren
Titel: Redovito održavanje županijskih i lokalnih cesta na području Krapinsko-zagorske županije
Beschreibung: Pod redovitim održavanjem cesta podrazumijevaju se osobito sljedeći poslovi: - nadzor i pregled cesta i objekata, - redovito održavanje prometnih površina, - redovito održavanje bankina, - redovito održavanje pokosa, - redovito održavanje sustava odvodnje, - redovito održavanje prometne signalizacije i opreme, - redovito održavanje cestovnih naprava i uređaja, - redovito održavanje vegetacije, - osiguranje preglednosti, - čišćenje ceste, - redovito održavanje cestovnih objekata, - interventni radovi, - zimska služba
Interne Kennung: VN-01/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233141 Straßeninstandhaltungsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0000