See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: USŁUGI W ZAKRESIE PRZEGLĄDÓW I NAPRAW SPRZĘTU MEDYCZNEGO
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi w zakresie przeglądów i napraw sprzętu medycznego, zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzem ofertowym stanowiącym załącznik nr 1, szczegółowym formularzem ofertowym stanowiącym załącznik nr 1a do SWZ, a także wzorem umowy w części IV SWZ.
Interne Kennung: ZP/71/PN/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50410000 Reparatur und Wartung von Mess-, Prüf- und Kontrollgeräten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50421000 Reparatur und Wartung von medizinischen Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Wykonanie przeglądów i napraw aparatu Vitek MS Prime
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi w zakresie wykonania przeglądów i napraw aparatu Vitek MS Prime, zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzem ofertowym stanowiącym załącznik nr 1, szczegółowym formularzem ofertowym stanowiącym załącznik nr 1a do SWZ, a także wzorem umowy w części IV SWZ.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Wykonanie przeglądów aparatów RTG
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi w zakresie wykonania przeglądów aparatów RTG, zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzem ofertowym stanowiącym załącznik nr 1, szczegółowym formularzem ofertowym stanowiącym załącznik nr 1a do SWZ, a także wzorem umowy w części IV SWZ.
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Wykonanie przeglądów myjni i szaf endoskopowych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi w zakresie wykonania przeglądów myjni i szaf endoskopowych, zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzem ofertowym stanowiącym załącznik nr 1, szczegółowym formularzem ofertowym stanowiącym załącznik nr 1a do SWZ, a także wzorem umowy w części IV SWZ.
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Wykonanie przeglądów endoskopów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi w zakresie wykonania przeglądów endoskopów, zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzem ofertowym stanowiącym załącznik nr 1, szczegółowym formularzem ofertowym stanowiącym załącznik nr 1a do SWZ, a także wzorem umowy w części IV SWZ.
Interne Kennung: 4