521391-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Sicherheitssoftwarepaket – Dodávka systému pro zabezpečení koncových zařízení na úrovni EPP/EDR/XDR
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDodávka systému pro zabezpečení koncových zařízení na úrovni EPP/EDR/XDR
Beschreibung1) Předmětem veřejné zakázky je dodávka systému pro zabezpečení koncových zařízení na úrovni EPP/EDR/XDR, včetně centrální konzole pro správu, implementace, konfigurace, dokumentace, školení a technické podpory po dobu 60 měsíců. Součástí plnění je zajištění veškerých řádných nové licence / subscription oprávnění poskytnuté v souladu s licenčními podmínkami výrobce licencí nezbytných pro provoz řešení v rozsahu požadovaného počtu chráněných zařízení a všech souvisejících komponent, které jsou nezbytné k plnému využití požadovaných vlastností a funkcionalit v rutinním provozu zadavatele.
Interne KennungVZ S-SZU/10272/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48730000 Sicherheitssoftwarepaket
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72267000 Software-Wartung und -Reparatur
5. Los
LosLOT-0001