2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup 4 serwerów
Beschreibung: Przedmiotem umowy jest dostawa 4 sztuk serwerów wraz z gwarancją producenta. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w OPZ stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: BP.260.33.2026