2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych z terenu miasta Jawora
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi pn. „Odbiór odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych z terenu miasta Jawora”. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia: a) odbiór odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych zlokalizowanych na terenie miasta Jawora, oraz nieruchomości w części zamieszkałych a w części niezamieszkałych, na których powstają odpady komunalne (dalej zwanych nieruchomościami mieszanymi), b) wyposażenie nieruchomości zamieszkałych w zabudowie jednorodzinnej w pojemniki na odpady komunalne: pozostałe po segregacji (odpady zmieszane), szkło oraz odpady ulegające biodegradacji, c) wyposażenie nieruchomości zamieszkałych w zabudowie wielorodzinnej oraz nieruchomości niezamieszkałych w pojemniki na odpady komunalne pozostałe po segregacji (odpady zmieszane) i odpady zbierane w sposób selektywny (papier, tworzywa sztuczne i metale, szkło, odpady ulegające biodegradacji), d) zorganizowanie sześciu mobilnych zbiórek opon mebli i innych odpadów wielkogabarytowych powstających na nieruchomościach zamieszkałych. 3. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określony został w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym Tom III SWZ. 4. Zamawiający dołożył wszelkich starań, aby w dokumentach zamówienia nie znalazła się żadna nazwa handlowa firmy, towaru lub produktu. Jeśli w dokumentach zamówienia, wskazana jest nazwa handlowa firmy, towaru lub produktu, ma ona wyłącznie charakter informacyjny. 5. Zamawiający wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę osób wykonujących czynności związanych z realizacją zamówienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy Pzp. Rodzaj czynności związanych z realizacją zamówienia, których dotyczą wymagania zatrudnienia na podstawie stosunku pracy przez Wykonawcę osób wykonujących czynności w trakcie realizacji zamówienia, szczegółowy sposób weryfikacji zatrudnienia tych osób, uprawnienia Zamawiającego w zakresie kontroli spełniania przez Wykonawcę wymagań związanych z zatrudnianiem tych osób oraz sankcji z tytułu niespełnienia tych wymagań oraz pozostałe wymagania w tym zakresie zostały określone w projekcie umowy, stanowiącym Tom II SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 759047-2024
Interne Kennung: ZP.271.12.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen, 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen, 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Wznowienie