521404-2026 - Ergebnis
Tschechien – Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse – Dynamický nákupní systém na dodávky potravin pro PNKM
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDynamický nákupní systém na dodávky potravin pro PNKM
BeschreibungÚčelem tohoto zadávacího řízení je zavedení Dynamického nákupního systému na dodávky potravin (dále jen DNS). Zadavatel předpokládá zadávání veřejných zakázek v DNS v předem neurčených nepravidelných intervalech dle provozních potřeb zadavatele. Objemy jednotlivých veřejných zakázek zadávaných v DNS zadavatel předpokládá od jednotek až po desítky jednotek v konkrétní veřejné zakázce. Předmět plnění jednotlivých veřejných zakázek zadávaných v DNS, hodnotící kritéria a obchodní a smluvní podmínky budou podrobně vymezeny vždy ve Výzvě k podání nabídek na konkrétní dílčí veřejné zakázky ve smyslu § 141 ZZVZ.
Interne KennungVZ0216231
VerfahrensartSonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 03000000 Landwirtschaftliche Erzeugnisse des Pflanzenbaus und der Tierhaltung sowie Fischerei-, Forst- und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
LosLOT-0007
Titelkategorie 7 - Maso vepřové a hovězí
BeschreibungPředmětem této kategorie je dodávka vepřového a hovězího masa, játra, dršťky.
Interne KennungVZ0216231-7
Haupteinstufung (cpv): 15110000 Fleisch
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15114000 Innereien, 15113000 Schweinefleisch, 15111000 Rind- und Kalbfleisch