2. Verfahren
Verfahren
Titel: DSK-2025 – ÚLOŽIŠTĚ PRO PROSTŘEDÍ ICT NKÚ
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka a implementace řešení DSK-2025, které sestává z/ze: a) dodání všech komponent HW a SW částí DSK-2025, včetně jejich zprovoznění a začlenění do lokálního prostředí zadavatele sestávající z: i. diskového blokového pole, ii. objektového úložiště ve formě appliance nebo součásti blokového pole, b) implementace celého řešení DSK-2025 v rozsahu: i. konfigurace propojení blokového diskového pole s virtualizačními platformami, ii. konfigurace objektového úložiště v režimu vysoké dostupnosti, iii. provedení výkonnostních testů, iv. provedení recovery testů, v. proškolení administrátorů v rozsahu 8 hodin, vi. dodání provozní a technické dokumentace, c) poskytování služeb zajišťujících provoz a údržbu DSK-2025 na dobu pěti (5) let v rozsahu: i. odstraňování havarijních stavů, provozních problémů a vad hlášených zadavatelem dle SLA, ii. aplikování dostupných aktualizací a bezpečnostních balíčků operačního systému, dodaných produktů, databázového enginu a dalších softwarových platforem na dodaném řešení DSK-2025, iii. údržba DSK-2025, údržba skriptů, včetně funkcí a procedur, nezbytných k zajištění správné funkčnosti a provozu DSK-2025, iv. údržba komunikačních rozhraní a webových služeb DSK-2025 s napojenými externími systémy, v. údržba a aktualizace dokumentace DSK-2025, vi. konzultace k funkčnosti a optimalizaci DSK-2025, nebo k novým požadavkům zadavatele, d) poskytování záruční podpory dodaných komponent na dobu pěti (5) let, která zahrnuje: i. záruční podporu a podporu (maintenance) dodaných HW komponent poskytovanou výrobcem, ii. podporu (maintenance) dodaných SW komponent poskytovanou výrobcem, e) realizace rozvojových požadavků nad rámec služeb uvedených výše v odst. c) zadaných zadavatelem v rozsahu 25 hodin za 12 měsíců. Přesná specifikace předmětu veřejné zakázky se nachází v zadávací dokumentaci v části D – Technické podmínky.
Interne Kennung: 636/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30233141 RAID (Redundant Array of Independent Disks, redundanter Verbund unabhängiger Festplatten)
5. Los
Los: LOT-0001