2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zabezpečení tiskařských služeb
Beschreibung: Předmětem plnění této veřejné zakázky je zabezpečení tiskařských služeb, včetně jejich dopravy do místa plnění. Jedná se o poskytování tiskařských služeb pro výrobu tiskových publikací a o polygrafickou výrobu ostatních polygrafických výrobků. Podrobná specifikace předmětu plnění je uvedena v příloze č. 2 „Specifikace produktů“ a v příloze č. 1 „Rámcová dohoda“ zadávací dokumentace. Rámcová dohoda bude uzavřena s jedním dodavatelem. Podrobnosti jsou uvedeny v zadávací dokumentaci.
Interne Kennung: NPICR-410/2024/11-1
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79800000 Druckereidienste und verbundene Dienstleistungen des Druckgewerbes
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79810000 Druckereidienste, 79820000 Dienstleistungen des Druckgewerbes
5. Los
Los: LOT-0001