521417-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Biomedizinische Geräte – Dodávka přídavné kultivační komory pro konfokální mikroskop
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka přídavné kultivační komory pro konfokální mikroskop
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka přídavné kultivační komory (CO2 inkubátoru) pro konfokální mikroskop Leica Stellaris 8 výrobce Leica Microsystems s příslušenstvím.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zadavatel zahajuje otevřené řízení odesláním oznámení o zahájení zadávacího řízení, kterým vyzývá neomezený počet dodavatelů k podání nabídky. Zadavatel s účastníky zadávacího řízení o podaných nabídkách nejedná. Dodavatelé předkládají doklady o kvalifikaci v nabídce.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38434540 Biomedizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33152000 Inkubatoren, 38510000 Mikroskope, 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: VZ