2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywna dostawa sprzętu komputerowego i akcesoriów komputerowych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sprzętu komputerowego i akcesoriów komputerowych. 2. Miejsce dostaw: siedziba Zamawiającego przy al. Krakowskiej 110/114, 02-256 Warszawa oraz GTC Aeropark sp. z o.o. budynek Nothus przy ul. Komitetu Obrony Robotników 45A oraz budynek Zephirus przy ul. Komitetu Obrony Robotników 45B, 02-146 Warszawa. Zamawiający przy składaniu poszczególnych zamówień wskaże miejsce dostawy. 3. Przedmiot zamówienia określa załącznik nr 1 do SWZ - OPZ oraz załącznik nr 4 do SWZ – projektowane postanowienia umowy.
Interne Kennung: DZP.26.95.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Sukcesywna dostawa sprzętu komputerowego i akcesoriów komputerowych
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213300 Tischcomputer, 30214000 Arbeitsplätze, 30231300 Bildschirme, 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte, 30234000 Speichermedien, 30236000 Diverse Computerausrüstungen, 30237000 Teile und Zubehör für Computer, 32421000 Netzverkabelung