See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Izvedba radova na rekonstrukciji i cjelovitoj obnovi od potresa (odvojena grupa) - GRUPA 1. - za potrebe objekta na lokaciji Rooseveltov trg 6, Zagreb
Beschreibung: Predmet nabave ovog postupka i ove Dokumentacije o nabavi je ODVOJENA nabava grupe 1. i sav tekst u DON-u odnosi se ISKLJUČIVO i samo na grupu 1. predmeta nabave. Predmet nabave je izvedba radova na rekonstrukciji i cjelovitoj obnovi od potresa za potrebe objekta na Rooseveltovm trgu 6,Zagreb,u sklopu provedbe operacije „PMF-Biološki odsjek,Rooseveltov trg 6-Program provedbe mjera cjelovite obnove infrastrukture i opreme oštećene potresom“,broj ugovora FSEU.2021.MZO.019. Razdoblje provedbe operacije je od 22.3.2020. do 1.6.2023. godine.
Interne Kennung: 005V-PMF/22
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45454100 Mit Instandsetzungsarbeiten verbundene Arbeiten
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Ukupna procijenjena godišnja vrijednost nabave SVIH radova na cjelovitoj obnovi od potresa ukupno iznosi: 13.807.689,32 (bez PDV-a). a) Procijenjena vrijednost za predmetni postupak nabave, odnosno za odvojenu grupu nabave iznosi: 6.239.537,49 eur (bez PDV-a) Predmet nabave ovog postupka i ove Dokumentacije o nabavi je ODVOJENA nabava grupe 1. i sav tekst u DON-u odnosi se ISKLJUČIVO i samo na grupu 1. predmeta nabave. Predmet nabave je izvedba radova na rekonstrukciji i cjelovitoj obnovi od potresa za potrebe objekta na Rooseveltovm trgu 6,Zagreb,u sklopu provedbe operacije „PMF-Biološki odsjek,Rooseveltov trg 6-Program provedbe mjera cjelovite obnove infrastrukture i opreme oštećene potresom“,broj ugovora FSEU.2021.MZO.019. Razdoblje provedbe operacije je od 22.3.2020. do 1.6.2023. godine.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten, 45214300 Bauarbeiten für Hochschulen, 45214000 Bauarbeiten für Schulen oder Forschungsanstalten