521452-2026 - Wettbewerb
Slowenien – Dienstleistungen im Bereich Druck und Lieferung – Tiskanje, pakiranje in pošiljanje računov in drugih tiskovin
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Tiskanje, pakiranje in pošiljanje računov in drugih tiskovin
Beschreibung: Predmet javnega naročila je tiskanje, izpis in konfekcioniranje rezultatov računalniških obdelav v obliki računa: ­ račun, opomin ali obvestilo, samostojen ali s prilogo, se kuvertira ­ račun, ki se združuje z več računi, je v navadni obliki in se kuvertira, ­ razpošiljanje računov (oddaja na Pošto Slovenije oziroma izvajanje zamenljivih poštnih storitev skupaj z stroški poštnine - znamka s črkovno oznako A )
Interne Kennung: JN-77378
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79823000 Dienstleistungen im Bereich Druck und Lieferung
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Predmet javnega naročila je tiskanje, izpis in konfekcioniranje rezultatov računalniških obdelav v obliki računa: ­ račun, opomin ali obvestilo, samostojen ali s prilogo, se kuvertira ­ račun, ki se združuje z več računi, je v navadni obliki in se kuvertira, ­ razpošiljanje računov (oddaja na Pošto Slovenije oziroma izvajanje zamenljivih poštnih storitev skupaj z stroški poštnine - znamka s črkovno oznako A ).
Interne Kennung: 522260