2. Verfahren
Verfahren
Titel: Organizacja 5. konferencji Współczesna Geologia Samorządowa w dniach 16-20 listopada 2026 roku
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług: Kompleksowej organizacji 5. Konferencji Współczesna Geologia Samorządowa (5. WGS), która odbędzie się w dniach 16-20 listopada 2026 roku obejmująca wynajęcie sali konferencyjnej z wyposażeniem i obsługą techniczną, wyżywienie uczestników wraz z obsługą kelnerską oraz usługę noclegową. 2. Zamawiający wymaga aby usługi związane z realizacją Konferencji były świadczone w obiekcie konferencyjnym znajdującym się w odległości nie większej niż 75 km od dworca Olsztyn Główny (53.785593, 20.498047). 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w dokumentacji postępowania.
Vorherige Bekanntmachung: 236665-2026
Interne Kennung: EDZ.26.21.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79951000 Veranstaltung von Seminaren
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług: Kompleksowej organizacji 5. Konferencji Współczesna Geologia Samorządowa (5. WGS), która odbędzie się w dniach 16-20 listopada 2026 roku obejmująca wynajęcie sali konferencyjnej z wyposażeniem i obsługą techniczną, wyżywienie uczestników wraz z obsługą kelnerską oraz usługę noclegową. 2. Zamawiający wymaga aby usługi związane z realizacją Konferencji były świadczone w obiekcie konferencyjnym znajdującym się w odległości nie większej niż 75 km od dworca Olsztyn Główny (53.785593, 20.498047). 3 Na przedmiot zamówienia składają się usługi: 3.1. wynajęcie obiektu konferencyjnego, w tym sali konferencyjnej wraz z obsługą techniczną i miejscem na punkt rejestracyjno-informacyjny wraz z wyposażeniem, 3.2. zapewnienie noclegów ze śniadaniem, 3.3. zorganizowanie przerw kawowych, 3.4. zorganizowanie posiłków (obiady i kolacje), 3.5. zapewnienie miejsc parkingowych, 3.6. zakup materiałów promocyjnych. 4. W ramach organizowanego wydarzenia Wykonawca: 4.1. udostępni przygotowaną salę konferencyjną dla min. 300 osób (nie więcej niż 450 osób z maksymalnym prawem opcji), wraz z pomieszczeniami towarzyszącymi, salą konsumpcyjną, pomieszczeniami technicznymi, pomieszczeniami sanitarnymi; 4.2. udostępni miejsce punktu rejestracyjno-informacyjnego wraz z wyposażeniem; 4.3. zapewni obsługę techniczną wyposażonych sal konferencyjnych oraz pomieszczeń towarzyszących; 4.4. zapewni usługę noclegową ze śniadaniem uczestnikom konferencji dla min. 300 osób (nie więcej niż 450 osób z maksymalnym prawem opcji)1: 3 x nocleg ze śniadaniem w dniach 16-18 listopada 2026 r. 4.5. zapewni usługę noclegową ze śniadaniem dla organizatorów nie więcej niż 20 osób: 1x nocleg ze śniadaniem w dniu 19 listopada 2026 r.; 4.6. zapewni wyżywienie (2x przerwy kawowe całodzienne, 1x przerwa kawowa 1- godzinna, 3x obiady, 3x kolacja) dla min. 300 osób (nie więcej niż 450 osób z maksymalnym prawem opcji)1: wraz z obsługą kelnerską w dniach 16-19 listopada 2026 r.; 4.7. zapewni wyżywienie dla organizatorów nie więcej niż 20 osób w dniu 16 listopada 2026 r. 1x obiad oraz 19 listopada 2026 r. 1x kolacja; 4.8. zapewni 100 miejsc parkingowych dla uczestników konferencji. 4.9. dostarczy materiały promocyjne według wzorów i w ilościach wskazanych przez Zamawiającego na dwa miesiące przed terminem organizacji Konferencji. 5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w dokumentacji postępowania.
Interne Kennung: EZP.26.21.2026
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 4.9. Zamawiający na podstawie art. 441 Ustawy Pzp przewiduje zastosowanie prawa opcji. 4.9.1. Zamawiający najpóźniej na 30 dni przed datą organizacji Konferencji poinformuje Wykonawcę mailowo, na adres wskazany do kontaktów w umowie, o uruchomieniu opcji i zakresie w jakim ma być uruchomiona w szczególności dotyczy to zwiększenia liczby uczestników konferencji i dodatkowych usług objętych prawem opcji przewidzianych dla organizacji konferencji w dniach 16-20 listopada 2026 r. 4.9.2. Zamawiający uprawniony jest do poinformowania Wykonawcy o uruchomieniu prawa opcji i zakresie w jakim będzie korzystał z opcji w trakcie spotkania roboczego organizowanego w marcu 2027 w terminie do 20 listopada 2026r. 4.9.3. W ramach zamówienia opcjonalnego Zamawiający przewiduje: 4.9.3.1. Zapewnienie materiałów promocyjnych - porcelanowych filiżanek z podstawkami w pudełku prezentowym, wskazanych przez Zamawiającego (do maksymalnej kwoty 150 zł brutto za sztukę) – 50 szt.; 4.9.3.2. Zapewnienie przez Wykonawcę w dniach 17 oraz 18 listopada 2026 r. w trakcie kolacji 6h oprawy muzycznej, w tym wynajem DJ-a z bogatą dyskografią i potrzebnym sprzętem, zapewnienie odpowiedniego miejsca na parkiet taneczny; 4.9.3.3. Zapewnienie przez Wykonawcę w dniu 18 listopada 2026 r. oprawy dekoracyjnej w stylu hawajskim podczas kolacji bufetowej zasiadanej; 4.9.3.4. Zapewnienie dodatkowych 4 mikrofonów wraz ze sprzętem nagłaśniającym; 4.9.3.5. zapewnienie usługi noclegowej ze śniadaniem uczestnikom konferencji w maksymalnej liczbie 150 osób z maksymalnym prawem opcji 3 x nocleg ze śniadaniem w dniach 16-18 listopada 2026 r. 4.9.3.6. zapewnienie wyżywienia (przerwy kawowe, obiady, kolacje) dla maksimum 150 osób z maksymalnym prawem opcji wraz z obsługą kelnerską w dniach 16-19 listopada 2026 r.; 4.9.3.7. Kompleksowa organizacja spotkania roboczego w marcu 2027 (przewidywana data 3-5 marca 2027 r.;3) wraz z obsługą techniczną - zakres świadczonych usług obejmuje: 4.9.3.7.1. udostępnienie przygotowanej sali konferencyjnej dla max 150 osób, wraz z pomieszczeniami towarzyszącymi, salą konsumpcyjną, pomieszczeniami technicznymi, pomieszczeniami sanitarnymi; 4.9.3.7.2. udostępnienie miejsca dla punktu rejestracyjno-informacyjnego wraz z wyposażeniem; 4.9.3.7.3. zapewnienie obsługi technicznej wyposażonych sal konferencyjnych oraz pomieszczeń towarzyszących; 4.9.3.7.4. zapewnienie usługi noclegowej ze śniadaniem uczestnikom spotkania roboczego dla max 150 osób: 2 x nocleg ze śniadaniem w planowanym terminie spotkania; 4.9.3.7.5. zapewnienie wyżywienia (1x przerwa kawowa całodzienne, 1x przerwa kawowa 1- godzinna, 2x obiady, 2x kolacja) dla max, 150 osób wraz z obsługą kelnerską w terminie organizacji spotkania roboczego. Szczegółowe informacje dotyczące planowanego spotkania roboczego wskazano w opisie przedmiotu zamówienia zgodnie z Załącznikiem nr 1 do SWZ