2. Verfahren
Verfahren
Titel: Onderhoudscontract zwembad De Druppelteen 2026-2031
Beschreibung: Het betreft het onderhoud en beheer van alle installaties van het zwembad de druppelteen. Het betreft aldus het onderhoud van: elektriciteit, sanitair, verwarming en alle technische installaties behorende tot en bijdragend tot de goede werking van het zwembad.
Interne Kennung: PPP00G-208/5016/WIKA2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: WIKA2025_1