521481-2026 - Auftragsänderung
Tschechien – Bauarbeiten – Fukovský výběžek – společně nezapomeneme (Aktivita: Obnova rozhledny na Jitrovníku) – Opakovaná výzva
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelFukovský výběžek – společně nezapomeneme (Aktivita: Obnova rozhledny na Jitrovníku) – Opakovaná výzva
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je obnova původní rozhledny na vrcholu Jitrovník. Rozhledna bude 31 metrů vysoká, zhotovená z pozinkované konstrukce, s dřevěným opláštěním. Zadavatel upozorňuje, že místo je přístupné jen po svažité lesní cestě – před naceněním důrazně doporučujeme fyzickou prohlídku místa realizace a v rozpočtu v kapitole zařízení staveniště je nutné počítat s prostředky na zpevnění lesní cesty v délce cca 140 metrů štěrkodrtí pro zajištění průjezd techniky nutné pro realizaci základů a konstrukce stavby.
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
LosLOT-0001
TitelFukovský výběžek – společně nezapomeneme (Aktivita: Obnova rozhledny na Jitrovníku) - Opakovaná výzva
Interne KennungP25V00000008