2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rámcová dohoda na mobilní telekomunikační služby pro resort dopravy 2025 – 2029
Beschreibung: Předmětem plnění Veřejné zakázky je poskytování mobilních telekomunikačních služeb dle Zákona o elektronických komunikacích, a to v rozsahu a za podmínek specifikovaných Zadávací dokumentací. Poskytováním mobilních telekomunikačních služeb se rozumí poskytování mobilních telekomunikačních služeb hlasových, služeb SMS a MMS, datových služeb a M2M/MBB datových služeb, služeb hromadného rozesílání SMS, ostatních služeb v rozsahu a kvalitě blíže popsaných v Zadávací dokumentaci, a dalších mobilních telekomunikačních služeb výslovně neuvedených v Zadávací dokumentaci, které Dodavatel běžné nabízí. Součástí poskytovaných Služeb je zajištění všech dalších činností s tím souvisejících.
Interne Kennung: 11089/SFDI/310183/17052/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Informace o zadávacím postupu jsou uvedeny na profilu zadavatele.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64212000 Mobiltelefondienste
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: dle bodu 4.3 písm. d) Zadávací dokumentace - Zadavatel si vyhrazuje v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ, a ve spojení s ustanovením § 222 odst. 2 ZZVZ, změnu závazku ze Smlouvy umožňující navýšení jednotkových nabídkových cen uvedených v Tabulce nabídkové ceny (list 1) za dále uvedených podmínek. Dodavatel je po uplynutí prvního roku plnění Smlouvy oprávněn, maximálně jedenkrát za kalendářní rok, zvýšit jednotkové nabídkové ceny uvedené v Tabulce nabídkové ceny (list 1) o výši průměrné roční míry inflace v předchozím roce zveřejněné Českým statistickým úřadem, vyjádřené přírůstkem průměrného ročního indexu spotřebitelských cen, a to na základě písemného dodatku podepsaného k tomu oprávněnými zástupci obou smluvních stran. Tato úprava je účinná ode dne nabytí účinnosti daného dodatku, přičemž smluvní strany se zavazují, že si poskytnou potřebnou součinnost k tomu, aby k uzavření příslušného dodatku k této Smlouvě došlo nejpozději do třiceti dní od zveřejnění údaje Českým statistickým úřadem. Návrh písemného dodatku k této Smlouvě je oprávněn předložit Dodavatel min. ve 14 - denním předstihu k naplnění lhůty dle předchozí věty. Tento odstavec Smlouvy se uplatní pouze v případě, kdy zveřejněná míra inflace za předcházející kalendářní rok bude rovna nebo překročí 2 (dva) procentní body. Pro vyloučení pochybností – navýšení jednotkových nabídkových cen bude maximálně možné do výše standardních cen uvedených v platném Ceníku služeb pro firemní zákazníky Dodavatele pro daný rok.