2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie robót wod. - kan., gaz i c. o. niemożliwych do zaplanowania w zasobie Gminy Siemianowice Śląskie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Wykonanie robót wod. - kan., gaz. i c. o. niemożliwych do zaplanowania w zasobie Gminy Siemianowice Śląskie Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Przedmiar robót, STWiORB – Dodatek nr 3 do SWZ. W przypadku wykorzystania któregoś rodzaju robót wskazanych w pozycjach kosztorysowych przy jednoczesnym niewykorzystaniu innego rodzaju robót, Prowadzący postępowanie dopuszcza zmianę szacunkowych ilości wymienionych w kosztorysie ofertowym Wykonawcy poprzez zmianę ilości w ramach poszczególnych rodzajów robót (pozycji kosztorysowych), przy jednoczesnym zachowaniu cen jednostkowych brutto (określonych w kosztorysie ofertowym) i nie przekroczeniu maksymalnej wartości umowy brutto określonej w złożonej ofercie i zawartej umowie. Dokonana przez Prowadzącego postępowanie zmiana nie będzie stanowić podstawy roszczeń Wykonawcy. Prowadzący postępowanie informuje, iż w trakcie trwania umowy mogą wystąpić roboty nieprzewidziane, w takim przypadku Wykonawca zastosuje stawki i narzuty zgodnie z kosztorysem ofertowym, a cena materiałów (bez kosztów zakupu) i sprzętu nie może przekroczyć średnich wartości „SEKOCENBUD”-u z poprzedniego kwartału. Na żądanie osoby Prowadzącego postępowanie Wykonawca ma obowiązek przedstawienia faktur za zakupione materiały. Wykonawca udzieli Zamawiającemu gwarancji jakości na roboty będące przedmiotem zamówienia, na okres 60 miesięcy, licząc od dnia następnego po dniu protokolarnego odbioru bez zastrzeżeń całości przedmiotu zamówienia, wykonanego na warunkach określonych w Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Interne Kennung: ZP-MPGKiM/57/VII/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45330000 Installateurarbeiten, 45332000 Installateurarbeiten und Verlegung von Abwasserleitungen, 45333000 Installation von Gasanlagen, 45332400 Installation von Sanitäreinrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001