See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA TRATW RATUNKOWYCH MORSKICH 10 OSOBOWYCH W POJEMNIKU CYLINDRYCZNYM SZTYWNYM
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest DOSTAWA TRATW RATUNKOWYCH MORSKICH 10 OSOBOWYCH W POJEMNIKU CYLINDRYCZNYM SZTYWNYM. Opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 3 do SWZ
Vorherige Bekanntmachung: 390686-2026
Interne Kennung: 69/KPW/SRM/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34515200 Aufblasbare Rettungsboote
5. Los
Los: LOT-0006
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest DOSTAWA TRATW RATUNKOWYCH MORSKICH 10 OSOBOWYCH W POJEMNIKU CYLINDRYCZNYM SZTYWNYM Opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 3 do SWZ.