521518-2025 - Ergebnis
Tschechien – Reparatur und Wartung von Maschinen – VÝŠKOVÉ ZÁMEČNICKÉ PRÁCE PŘI ÚDRŽBĚ VÝROBNÍCH ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ VE SKUPINĚ ČEZ
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelVÝŠKOVÉ ZÁMEČNICKÉ PRÁCE PŘI ÚDRŽBĚ VÝROBNÍCH ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ VE SKUPINĚ ČEZ
BeschreibungPředmětem zakázky je provádění zámečnických prací ve výškách včetně souvisejících činností (zejména úklidových, transportních, zajišťovacích činností…apod.) při opravách a údržbě výrobních energetických zařízení, za účelem posílení kapacit Zadavatele při výkonu své běžné podnikatelské činnosti v lokalitách: elektrárna Mělník (EMĚ), elektrárna Ledvice (ELE), elektrárna Prunéřov (EPR), elektrárna Vítkovice (EVI), teplárna Trmice (TTR) a teplárna Dvůr Králové (TDK). Jedná se zejména o: - úklid popílku, uhelného prachu, sádrovce/vápence z potrubí včetně nosných konstrukcí; - vytvoření lanových cest (koridorů), kotvících bodů pro transport materiálu; - zajištění technologie pomocí lan a instalace kladek pro navazující činnosti a transport materiálu; - asistence při vázacích pracích pro transport větších celků, například díly šikmého mostu; - odřezávání nepotřebných nenosných profilů a krycích plechů, vytváření prostupů pro transport materiálu; - postupné odřezávání nebo odpalování nepotřebných částí technologie, jako jsou potrubí, závěsy a části vybraných zařízení a jejich následný transport na odkládací plochu; - zajištění okolní technologie, jako jsou zbytky potrubních tras a konstrukcí; - provádění oprav a údržby na zařízení a technologii včetně souvisejících ocelových konstrukcí.
Interne KennungN006/25/V00018407
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50530000 Reparatur und Wartung von Maschinen
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenNahrazení dodavatele v průběhu trvání Smlouvy jiným dodavatelem v souladu se ZD část 1, čl. 25.