See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nabava ugradbenog materijala za ortopediju i ortopedskih implantata za zdravstvene ustanove u Republici Hrvatskoj, 2. DIO
Beschreibung: Nabava ugradbenog materijala za ortopediju i ortopedskih implantata za zdravstvene ustanove u Republici Hrvatskoj - 2. DIO
Interne Kennung: E-VV-2/25-2
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33183000 Orthopädische Hilfsmittel
5. Los
Los: LOT-0086
Titel: 86 - CJELOVITI SUSTAV PRIMARNE ENDOPROTEZE KUKA 4
Beschreibung: 86 - CJELOVITI SUSTAV PRIMARNE ENDOPROTEZE KUKA 4
Interne Kennung: E-VV-2/25-2-86
Los: LOT-0087
Titel: 87 - RESORPTIVNI NOSAČ ANTIBIOTIKA
Beschreibung: 87 - RESORPTIVNI NOSAČ ANTIBIOTIKA
Interne Kennung: E-VV-2/25-2-87
Los: LOT-0088
Titel: 88 - SUSTAV ZA PROTEZU RAMENA 3
Beschreibung: 88 - SUSTAV ZA PROTEZU RAMENA 3
Interne Kennung: E-VV-2/25-2-88
Los: LOT-0089
Titel: 89 - POLIAKSIALNI SISTEM ZA TRANSPEDIKULARNU FIKSACIJU KRALJEŽNICE, STRAŽNJI PRISTUP
Beschreibung: 89 - POLIAKSIALNI SISTEM ZA TRANSPEDIKULARNU FIKSACIJU KRALJEŽNICE, STRAŽNJI PRISTUP
Interne Kennung: E-VV-2/25-2-89
Los: LOT-0090
Titel: 90 - JEDNOKRATNI SISTEMI ZA ŠIVANJE MENISKA
Beschreibung: 90 - JEDNOKRATNI SISTEMI ZA ŠIVANJE MENISKA
Interne Kennung: E-VV-2/25-2-90
Los: LOT-0091
Titel: 91 - RF ELEKTRODE ZA ARTROSKOPIJU
Beschreibung: 91 - RF ELEKTRODE ZA ARTROSKOPIJU
Interne Kennung: E-VV-2/25-2-91
Los: LOT-0092
Titel: 92 - CJELOVITA BESCEMENTNA ENDOPROTEZA KUKA; ZA DISPLASTIČNE KUKOVE, MOGUĆNOST UGRADNJE MINIMALNO - INVAZIVNIM PRISTUPOM 5
Beschreibung: 92 - CJELOVITA BESCEMENTNA ENDOPROTEZA KUKA; ZA DISPLASTIČNE KUKOVE, MOGUĆNOST UGRADNJE MINIMALNO - INVAZIVNIM PRISTUPOM 5
Interne Kennung: E-VV-2/25-2-92
Los: LOT-0093
Titel: 93 - IMPLANTATI ZA KOŠTANO LIGAMENTARNU FIKSACIJU STOPALA
Beschreibung: 93 - IMPLANTATI ZA KOŠTANO LIGAMENTARNU FIKSACIJU STOPALA
Interne Kennung: E-VV-2/25-2-93
Los: LOT-0094
Titel: 94 - CJELOVITI SUSTAV ZA PRIMARNU ENDOPROTEZU KUKA
Beschreibung: 94 - CJELOVITI SUSTAV ZA PRIMARNU ENDOPROTEZU KUKA
Interne Kennung: E-VV-2/25-2-94
Los: LOT-0095
Titel: 95 - UGRADBENI MATERIJAL ZA KOREKTIVNU OSTEOTOMIJU
Beschreibung: 95 - UGRADBENI MATERIJAL ZA KOREKTIVNU OSTEOTOMIJU
Interne Kennung: E-VV-2/25-2-95
Los: LOT-0096
Titel: 96 - OSTALI OSTEOSINTETSKI MATERIJAL 2
Beschreibung: 96 - OSTALI OSTEOSINTETSKI MATERIJAL 2
Interne Kennung: E-VV-2/25-2-96
Los: LOT-0097
Titel: 97 - BORERI I PILE
Beschreibung: 97 - BORERI I PILE
Interne Kennung: E-VV-2/25-2-97
Los: LOT-0098
Titel: 98 - UGRADBENI MATERIJAL ZA CERVIKALNU KRALJEŽNICU
Beschreibung: 98 - UGRADBENI MATERIJAL ZA CERVIKALNU KRALJEŽNICU
Interne Kennung: E-VV-2/25-2-98
Los: LOT-0099
Titel: 99 - IMPLANTATI ZA ARTROSKOPIJU KOLJENA
Beschreibung: 99 - IMPLANTATI ZA ARTROSKOPIJU KOLJENA
Interne Kennung: E-VV-2/25-2-99
Los: LOT-0100
Titel: 100 - KOŠTANI CEMENT I MALI POLIETILENSKI ACETABULARNI UMETCI - CEMENTNI
Beschreibung: 100 - KOŠTANI CEMENT I MALI POLIETILENSKI ACETABULARNI UMETCI - CEMENTNI
Interne Kennung: E-VV-2/25-2-100
Los: LOT-0101
Titel: 101 - SUSTAV TOTALNE CEMENTNE ENDOPROTEZA KOLJENA KOJE ZAMJENJUJU PRIRODNO KOLJENO
Beschreibung: 101 - SUSTAV TOTALNE CEMENTNE ENDOPROTEZA KOLJENA KOJE ZAMJENJUJU PRIRODNO KOLJENO
Interne Kennung: E-VV-2/25-2-101
Los: LOT-0102
Titel: 102 - IMPLANTATI SPECIJALNE IZVEDBE ZA OPERATIVNE ZAHVATE NA DUGIM LOMLJIVIM KOSTIMA
Beschreibung: 102 - IMPLANTATI SPECIJALNE IZVEDBE ZA OPERATIVNE ZAHVATE NA DUGIM LOMLJIVIM KOSTIMA
Interne Kennung: E-VV-2/25-2-102
Los: LOT-0103
Titel: 103 - POTROŠNI MATERIJAL ZA VANJSKE FIKSATORE
Beschreibung: 103 - POTROŠNI MATERIJAL ZA VANJSKE FIKSATORE
Interne Kennung: E-VV-2/25-2-103
Los: LOT-0104
Titel: 104 - ZAKLJUČAVAJUĆE PLOČICE ZA ARTRODEZU RUČNOG ZGLOBA
Beschreibung: 104 - ZAKLJUČAVAJUĆE PLOČICE ZA ARTRODEZU RUČNOG ZGLOBA
Interne Kennung: E-VV-2/25-2-104
Los: LOT-0105
Titel: 105 - SIDRA ZA ŠAKU I RUČNI ZGLOB 3
Beschreibung: 105 - SIDRA ZA ŠAKU I RUČNI ZGLOB 3
Interne Kennung: E-VV-2/25-2-105
Los: LOT-0106
Titel: 106 - IMPLANTATI ZA PROKSIMALNI INTRERFALANGEALNI ZGLOB
Beschreibung: 106 - IMPLANTATI ZA PROKSIMALNI INTRERFALANGEALNI ZGLOB
Interne Kennung: E-VV-2/25-2-106
Los: LOT-0107
Titel: 107 - IMPLANTATI ZA ARTROSKOPSKU STABILIZACIJA RAMENA (DVA KONCA) 2
Beschreibung: 107 - IMPLANTATI ZA ARTROSKOPSKU STABILIZACIJA RAMENA (DVA KONCA) 2
Interne Kennung: E-VV-2/25-2-107
Los: LOT-0108
Titel: 108 - KOŠTANI CEMENT
Beschreibung: 108 - KOŠTANI CEMENT
Interne Kennung: E-VV-2/25-2-108
Los: LOT-0109
Titel: 109 - CJELOVITA BESCCEMENTNA ENDOPROTEZA KUKA ZA DIREKTNI ANTERIORNI I ANTEROLATERALNI PRISTUP 3
Beschreibung: 109 - CJELOVITA BESCCEMENTNA ENDOPROTEZA KUKA ZA DIREKTNI ANTERIORNI I ANTEROLATERALNI PRISTUP 3
Interne Kennung: E-VV-2/25-2-109
Los: LOT-0110
Titel: 110 - MULTIRADIJUS DJELOMIČNA CEMENTNA ENDOPROTEZA KOLJENA SA ANTIOKSIDATIVNIM SVOJSTVOM I LIGAMENT BALANSEROM
Beschreibung: 110 - MULTIRADIJUS DJELOMIČNA CEMENTNA ENDOPROTEZA KOLJENA SA ANTIOKSIDATIVNIM SVOJSTVOM I LIGAMENT BALANSEROM
Interne Kennung: E-VV-2/25-2-110
Los: LOT-0111
Titel: 111 - MODULARNI SUSTAV IMPLANTATA ZA KRALJEŽNICU
Beschreibung: 111 - MODULARNI SUSTAV IMPLANTATA ZA KRALJEŽNICU
Interne Kennung: E-VV-2/25-2-111
Los: LOT-0112
Titel: 112 - CJELOVITI SUSTAV ROTIRAJUĆE UKOTVLJENE ENDOPROTEZE KOLJENA , INTRAOPERATIVNO KOMPATIBILNIH KOMPONETI
Beschreibung: 112 - CJELOVITI SUSTAV ROTIRAJUĆE UKOTVLJENE ENDOPROTEZE KOLJENA , INTRAOPERATIVNO KOMPATIBILNIH KOMPONETI
Interne Kennung: E-VV-2/25-2-112
Los: LOT-0113
Titel: 113 - REVIZIJSKI SUSTAV ENDOPROTEZE KOLJENA
Beschreibung: 113 - REVIZIJSKI SUSTAV ENDOPROTEZE KOLJENA
Interne Kennung: E-VV-2/25-2-113
Los: LOT-0114
Titel: 114 - KOŠTANI NADOMJESCI
Beschreibung: 114 - KOŠTANI NADOMJESCI
Interne Kennung: E-VV-2/25-2-114
Los: LOT-0115
Titel: 115 - CJELOVITI SUSTAV ENDOPROTEZE KUKA
Beschreibung: 115 - CJELOVITI SUSTAV ENDOPROTEZE KUKA
Interne Kennung: E-VV-2/25-2-115
Los: LOT-0116
Titel: 116 - SUSTAV ENDOPROTEZA KUKA ZA KOMPLEKSNE PRIMARNE I REVIZIJE KUKA 6
Beschreibung: 116 - SUSTAV ENDOPROTEZA KUKA ZA KOMPLEKSNE PRIMARNE I REVIZIJE KUKA 6
Interne Kennung: E-VV-2/25-2-116
Los: LOT-0117
Titel: 117 - POLIAKSIALNI SUSTAV ZA TRANSPEDIKULARNU POLIAKSIALNU FIKSACIJU KRALJEŽNICE STRAŽNJIM PRISTUPOM
Beschreibung: 117 - POLIAKSIALNI SUSTAV ZA TRANSPEDIKULARNU POLIAKSIALNU FIKSACIJU KRALJEŽNICE STRAŽNJIM PRISTUPOM
Interne Kennung: E-VV-2/25-2-117
Los: LOT-0118
Titel: 118 - PROKSIMALNI FEMORALNI ČAVAO
Beschreibung: 118 - PROKSIMALNI FEMORALNI ČAVAO
Interne Kennung: E-VV-2/25-2-118
Los: LOT-0119
Titel: 119 - IMPLANTAT ZA SUBTALARNU ARTROREZU
Beschreibung: 119 - IMPLANTAT ZA SUBTALARNU ARTROREZU
Interne Kennung: E-VV-2/25-2-119
Los: LOT-0120
Titel: 120 - SILIKONSKI IMPLANTAT ZA ŠAKU
Beschreibung: 120 - SILIKONSKI IMPLANTAT ZA ŠAKU
Interne Kennung: E-VV-2/25-2-120
Los: LOT-0121
Titel: 121 - PRIMARNA PROTEZA LAKTA SA PRIPARAJUĆIM KOMPONENTAMA 3
Beschreibung: 121 - PRIMARNA PROTEZA LAKTA SA PRIPARAJUĆIM KOMPONENTAMA 3
Interne Kennung: E-VV-2/25-2-121
Los: LOT-0122
Titel: 122 - KOŠTANI CEMENTI
Beschreibung: 122 - KOŠTANI CEMENTI
Interne Kennung: E-VV-2/25-2-122
Los: LOT-0123
Titel: 123 - IMPLANTATI ZA PLASTIKU LIGAMENATA
Beschreibung: 123 - IMPLANTATI ZA PLASTIKU LIGAMENATA
Interne Kennung: E-VV-2/25-2-123
Los: LOT-0124
Titel: 124 - CJELOVITA CEMENTNA ENDOPROTEZA RAMENA
Beschreibung: 124 - CJELOVITA CEMENTNA ENDOPROTEZA RAMENA
Interne Kennung: E-VV-2/25-2-124
Los: LOT-0125
Titel: 125 - POLIETILENSKI UMETCI ZA ACETABULARNE ČAŠICE
Beschreibung: 125 - POLIETILENSKI UMETCI ZA ACETABULARNE ČAŠICE
Interne Kennung: E-VV-2/25-2-125
Los: LOT-0126
Titel: 126 - KOŠTANI NADOMJESTAK U GRANULAMA
Beschreibung: 126 - KOŠTANI NADOMJESTAK U GRANULAMA
Interne Kennung: E-VV-2/25-2-126
Los: LOT-0127
Titel: 127 - SET ZA VERTEBROPLASTIKU I DISCEKTOMIJU
Beschreibung: 127 - SET ZA VERTEBROPLASTIKU I DISCEKTOMIJU
Interne Kennung: E-VV-2/25-2-127
Los: LOT-0128
Titel: 128 - IMPLANTATI ZA STABILIZACIJU AKROMIOKLAVIKULARNOG ZGLOBA
Beschreibung: 128 - IMPLANTATI ZA STABILIZACIJU AKROMIOKLAVIKULARNOG ZGLOBA
Interne Kennung: E-VV-2/25-2-128
Los: LOT-0129
Titel: 129 - IMPLANTATI ZA ARTROSKOPSKU REKONSTRUKCIJU MANŽETE 2
Beschreibung: 129 - IMPLANTATI ZA ARTROSKOPSKU REKONSTRUKCIJU MANŽETE 2
Interne Kennung: E-VV-2/25-2-129
Los: LOT-0130
Titel: 130 - SIDRO ZA MALE KOSTI
Beschreibung: 130 - SIDRO ZA MALE KOSTI
Interne Kennung: E-VV-2/25-2-130
Los: LOT-0131
Titel: 131 - POTROŠNI MATERIJAL ZA VANJSKE FIKSATORE 2
Beschreibung: 131 - POTROŠNI MATERIJAL ZA VANJSKE FIKSATORE 2
Interne Kennung: E-VV-2/25-2-131
Los: LOT-0132
Titel: 132 - CJELOVITI SUSTAV PARCIJALNE ENDOPROTEZE KOLJENA, INTRAOPERATIVNO KOMPATIBILNIH KOMPONETI 2
Beschreibung: 132 - CJELOVITI SUSTAV PARCIJALNE ENDOPROTEZE KOLJENA, INTRAOPERATIVNO KOMPATIBILNIH KOMPONETI 2
Interne Kennung: E-VV-2/25-2-132
Los: LOT-0133
Titel: 133 - UGRADBENI MATERIJAL ZA KRALJEŽNICU
Beschreibung: 133 - UGRADBENI MATERIJAL ZA KRALJEŽNICU
Interne Kennung: E-VV-2/25-2-133
Los: LOT-0134
Titel: 134 - PRIMARNE ENDOPROTEZE KOLJENA 8
Beschreibung: 134 - PRIMARNE ENDOPROTEZE KOLJENA 8
Interne Kennung: E-VV-2/25-2-134
Los: LOT-0135
Titel: 135 - CJELOVITA BESCCEMENTNA ENDOPROTEZA KUKA; MINIMALNO - INVAZIVNI PRISTUP
Beschreibung: 135 - CJELOVITA BESCCEMENTNA ENDOPROTEZA KUKA; MINIMALNO - INVAZIVNI PRISTUP
Interne Kennung: E-VV-2/25-2-135
Los: LOT-0136
Titel: 136 - UGRADBENI MATERIJAL ZA KRALJEŽNICU ZA HITNE OSTEOSINTEZE SA STERILNIM INSTRUMENTARIJEM ZA JEDNOKRATNU UPOTREBU
Beschreibung: 136 - UGRADBENI MATERIJAL ZA KRALJEŽNICU ZA HITNE OSTEOSINTEZE SA STERILNIM INSTRUMENTARIJEM ZA JEDNOKRATNU UPOTREBU
Interne Kennung: E-VV-2/25-2-136
Los: LOT-0137
Titel: 137 - SINTETIČKA ZAMJENA KOŠTANOG PRESATKA U PASTI, BLOKU, CILINDRU, KLINU I GRANULAMA
Beschreibung: 137 - SINTETIČKA ZAMJENA KOŠTANOG PRESATKA U PASTI, BLOKU, CILINDRU, KLINU I GRANULAMA
Interne Kennung: E-VV-2/25-2-137
Los: LOT-0138
Titel: 138 - CJELOVITA CEMENTNA ENDOPROTEZA KOLJENA
Beschreibung: 138 - CJELOVITA CEMENTNA ENDOPROTEZA KOLJENA
Interne Kennung: E-VV-2/25-2-138
Los: LOT-0139
Titel: 139 - SISTEM ZA POSTAVLJANJE SIDRA
Beschreibung: 139 - SISTEM ZA POSTAVLJANJE SIDRA
Interne Kennung: E-VV-2/25-2-139
Los: LOT-0140
Titel: 140 - PROKSIMALNI FEMORALNI ČAVAO ZA STABILIZACIJU ULOMAKA
Beschreibung: 140 - PROKSIMALNI FEMORALNI ČAVAO ZA STABILIZACIJU ULOMAKA
Interne Kennung: E-VV-2/25-2-140
Los: LOT-0141
Titel: 141 - STERILNO PAKIRANI KANULIRANI VIJCI SA DVA NAVOJA
Beschreibung: 141 - STERILNO PAKIRANI KANULIRANI VIJCI SA DVA NAVOJA
Interne Kennung: E-VV-2/25-2-141
Los: LOT-0142
Titel: 142 - BIOAPSORTIVNI FIKSACIJSKI ČAVAO
Beschreibung: 142 - BIOAPSORTIVNI FIKSACIJSKI ČAVAO
Interne Kennung: E-VV-2/25-2-142
Los: LOT-0143
Titel: 143 - REVIZIJSKA ČAŠICA SA KRILICIMA ZA DODATNU FIKSACIJU VIJCIMA ZA ZDJELICU
Beschreibung: 143 - REVIZIJSKA ČAŠICA SA KRILICIMA ZA DODATNU FIKSACIJU VIJCIMA ZA ZDJELICU
Interne Kennung: E-VV-2/25-2-143
Los: LOT-0144
Titel: 144 - INTRAMEDULARNI ČAVAO
Beschreibung: 144 - INTRAMEDULARNI ČAVAO
Interne Kennung: E-VV-2/25-2-144
Los: LOT-0145
Titel: 145 - BEZCEMENTNA PROTEZA ZA REKONSTRUKCIJU ZGLOBA CMC1
Beschreibung: 145 - BEZCEMENTNA PROTEZA ZA REKONSTRUKCIJU ZGLOBA CMC1
Interne Kennung: E-VV-2/25-2-145
Los: LOT-0146
Titel: 146 - RESORPTIVNI I BIOKOMPATIBILNI RESTRIKTOR
Beschreibung: 146 - RESORPTIVNI I BIOKOMPATIBILNI RESTRIKTOR
Interne Kennung: E-VV-2/25-2-146
Los: LOT-0147
Titel: 147 - OSTEOKONDUKTIVNI SINTETSKI NADOMJESTAK KOSTI
Beschreibung: 147 - OSTEOKONDUKTIVNI SINTETSKI NADOMJESTAK KOSTI
Interne Kennung: E-VV-2/25-2-147
Los: LOT-0148
Titel: 148 - SISTEM ZA PULSIRAJUĆE ISPIRANJE I UKLANJANJE OSTATAKA IZ OPERATIVNOG PODRUČJA
Beschreibung: 148 - SISTEM ZA PULSIRAJUĆE ISPIRANJE I UKLANJANJE OSTATAKA IZ OPERATIVNOG PODRUČJA
Interne Kennung: E-VV-2/25-2-148
Los: LOT-0149
Titel: 149 - CJELOVITA CEMENTNA ENDOPROTEZA KOLJENA
Beschreibung: 149 - CJELOVITA CEMENTNA ENDOPROTEZA KOLJENA
Interne Kennung: E-VV-2/25-2-149
Los: LOT-0150
Titel: 150 - ANTIALERGIJSKA ENDOPROTEZA KOLJENA
Beschreibung: 150 - ANTIALERGIJSKA ENDOPROTEZA KOLJENA
Interne Kennung: E-VV-2/25-2-150
Los: LOT-0151
Titel: 151 - CJELOVITI SUSTAV ENDOPROTEZE KUKA UGRADNJU PREDNJIM PRISTUPOM
Beschreibung: 151 - CJELOVITI SUSTAV ENDOPROTEZE KUKA UGRADNJU PREDNJIM PRISTUPOM
Interne Kennung: E-VV-2/25-2-151
Los: LOT-0152
Titel: 152 - ENDOPROTEZA RAMENA, REVERZNA, KRATKI TRUP
Beschreibung: 152 - ENDOPROTEZA RAMENA, REVERZNA, KRATKI TRUP
Interne Kennung: E-VV-2/25-2-152
Los: LOT-0153
Titel: 153 - KOŠTANI CEMENT ZA FIKSACIJU IMPLANTATA I PREVENCIJU INFEKCIJA
Beschreibung: 153 - KOŠTANI CEMENT ZA FIKSACIJU IMPLANTATA I PREVENCIJU INFEKCIJA
Interne Kennung: E-VV-2/25-2-153
Los: LOT-0154
Titel: 154 - OSTALI OSTEOSINTETSKI MATERIJAL 3
Beschreibung: 154 - OSTALI OSTEOSINTETSKI MATERIJAL 3
Interne Kennung: E-VV-2/25-2-154
Los: LOT-0155
Titel: 155 - TOTALNA ENDOPROTEZA KUKA S STANDARDINM I "DUALMOBILITY" ACETABULUMOM
Beschreibung: 155 - TOTALNA ENDOPROTEZA KUKA S STANDARDINM I "DUALMOBILITY" ACETABULUMOM
Interne Kennung: E-VV-2/25-2-155
Los: LOT-0156
Titel: 156 - TOTALNA ENDOPROTEZA KUKA MINIMALNO INVAZIVNA STANDARDINM I "DUALMOBILITY" ACETABULUMOM
Beschreibung: 156 - TOTALNA ENDOPROTEZA KUKA MINIMALNO INVAZIVNA STANDARDINM I "DUALMOBILITY" ACETABULUMOM
Interne Kennung: E-VV-2/25-2-156
Los: LOT-0157
Titel: 157 - CEMENTNA I BESCEMENTNA ENDOPROTEZA KOLJENA
Beschreibung: 157 - CEMENTNA I BESCEMENTNA ENDOPROTEZA KOLJENA
Interne Kennung: E-VV-2/25-2-157
Los: LOT-0158
Titel: 158 - REVIZIJSKA ENDOPROTEZA KOLJENA 2
Beschreibung: 158 - REVIZIJSKA ENDOPROTEZA KOLJENA 2
Interne Kennung: E-VV-2/25-2-158
Los: LOT-0159
Titel: 159 - PILE
Beschreibung: 159 - PILE
Interne Kennung: E-VV-2/25-2-159
Los: LOT-0160
Titel: 160 - ORTOPEDSKI IMPLANTATI
Beschreibung: 160 - ORTOPEDSKI IMPLANTATI
Interne Kennung: E-VV-2/25-2-160
Los: LOT-0161
Titel: 161 - SUSTAVI ZA PREDNJU I STRAŽNJU FIKSACIJU TORAKOLUMBALNE I VRATNE KRALJEŽNICE
Beschreibung: 161 - SUSTAVI ZA PREDNJU I STRAŽNJU FIKSACIJU TORAKOLUMBALNE I VRATNE KRALJEŽNICE
Interne Kennung: E-VV-2/25-2-161
Los: LOT-0162
Titel: 162 - VIJCI I PLOČICE
Beschreibung: 162 - VIJCI I PLOČICE
Interne Kennung: E-VV-2/25-2-162
Los: LOT-0163
Titel: 163 - CEMENT ZA VERTEBROPLASTIKU
Beschreibung: 163 - CEMENT ZA VERTEBROPLASTIKU
Interne Kennung: E-VV-2/25-2-163
Los: LOT-0164
Titel: 164 - EKSANGVINACIJSKA PODVEZNICA
Beschreibung: 164 - EKSANGVINACIJSKA PODVEZNICA
Interne Kennung: E-VV-2/25-2-164
Los: LOT-0165
Titel: 165 - OSCILIRAJUĆE - SAGITALNE PILE
Beschreibung: 165 - OSCILIRAJUĆE - SAGITALNE PILE
Interne Kennung: E-VV-2/25-2-165
Los: LOT-0166
Titel: 166 - CJELOVITA BESCEMENTNA ENDOPROTEZA KOLJENA
Beschreibung: 166 - CJELOVITA BESCEMENTNA ENDOPROTEZA KOLJENA
Interne Kennung: E-VV-2/25-2-166
Los: LOT-0167
Titel: 167 - CJELOVITA CEMENTNA ENDOPROTEZA KUKA S METAFIZNIM UKOTVLJENJEM
Beschreibung: 167 - CJELOVITA CEMENTNA ENDOPROTEZA KUKA S METAFIZNIM UKOTVLJENJEM
Interne Kennung: E-VV-2/25-2-167
Los: LOT-0168
Titel: 168 - OSTALI OSTEOSINTETSKI MATERIJAL 4
Beschreibung: 168 - OSTALI OSTEOSINTETSKI MATERIJAL 4
Interne Kennung: E-VV-2/25-2-168
Los: LOT-0169
Titel: 169 - ZAKLJUČAVAJUĆE PLOČICE I VIJCI
Beschreibung: 169 - ZAKLJUČAVAJUĆE PLOČICE I VIJCI
Interne Kennung: E-VV-2/25-2-169
Los: LOT-0170
Titel: 170 - BIORESORPTIVNA SIDRA
Beschreibung: 170 - BIORESORPTIVNA SIDRA
Interne Kennung: E-VV-2/25-2-170
Los: LOT-0171
Titel: 171 - MINIMALNO INVAZIVNA OPERACIJA HALLUX VALGUS DEFORMITETA
Beschreibung: 171 - MINIMALNO INVAZIVNA OPERACIJA HALLUX VALGUS DEFORMITETA
Interne Kennung: E-VV-2/25-2-171
Los: LOT-0172
Titel: 172 - UMECI ZA KOLJENO I KUK
Beschreibung: 172 - UMECI ZA KOLJENO I KUK
Interne Kennung: E-VV-2/25-2-172
Los: LOT-0173
Titel: 173 - BESCEMENTNI "UNCONSTRAINED" SUSTAV ZA ZAMJENU TRAPEZIOMETAKARPALNOG ZGLOBA
Beschreibung: 173 - BESCEMENTNI "UNCONSTRAINED" SUSTAV ZA ZAMJENU TRAPEZIOMETAKARPALNOG ZGLOBA
Interne Kennung: E-VV-2/25-2-173
Los: LOT-0174
Titel: 174 - UGRADBENI MATERIJAL ZA OPERATIVNE ZAHVATE NA STOPALU
Beschreibung: 174 - UGRADBENI MATERIJAL ZA OPERATIVNE ZAHVATE NA STOPALU
Interne Kennung: E-VV-2/25-2-174
Los: LOT-0175
Titel: 175 - ANTI - ROTACIJSKI VIJAK ZA PROXIMALNI FEMORALNI ČAVAO
Beschreibung: 175 - ANTI - ROTACIJSKI VIJAK ZA PROXIMALNI FEMORALNI ČAVAO
Interne Kennung: E-VV-2/25-2-175