2. Verfahren
Verfahren
Titel: ERDF KVALITA ZČU - ZČU v Plzni – „Rekonstrukce posluchárny UP 104“, Univerzitní 22, Plzeň – 2. vyhlášení
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je rekonstrukce stávající posluchárny UP 104 vč. interiéru. Jedná se hlavně o stavební úpravy spojené s větším komfortem sezení studentů, novou koncepci větrání a chlazení. Budou provedeny úpravy vytápění a připojení VZT ohřevů. S tím souvisí úprava stávajícího systému MaR (TRONIC) s napojením na centrální dispečink. Dále budou upraveny rozvody elektro (silnoproud, slaboproud). Součástí předmětu plnění je i vybavení interiéru, úpravy stěn a povrchů, vč. přípravy pro montáž koncových prvků AV techniky. Dále bude součástí plnění kromě jiného i demontáž stávajícího VZT potrubí s výskytem azbestu v těsnění mezi přírubami potrubí, vč. ekologické likvidace nebezpečného odpadu dle příslušných hygienických předpisů. Této etapě „UP 104“ předcházelo provedení „0.etapy“, tj. provedení především elektrorozvodů (silnoproud, EPS, EZS, CCTV, JIS, datové rozvody) v suterénu objektu tak, aby byly nové rozvody jednotlivých poslucháren (i dalších etap) možno napojit na již provedené rozvody v 1.PP „0. etapy“. Součástí zadávací dokumentace je projektová dokumentace jako celek pro všechny etapy (rekonstrukce všech 5 poslucháren), předmětem plnění této akce je pouze „posluchárna UP104“ vč. interiéru – viz soupisy prací s výkazem výměr (stavba + interiér).
Interne Kennung: SZ ZCU 032257/2025
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45300000 Bauinstallationsarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45214400 Bauarbeiten für Universitätsgebäude
5. Los
Los: LOT-0001