See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst Duurzaamheid en EML-maatregelen
Beschreibung: De opdracht betreft het integraal voorbereiden en realiseren van energiebesparende maatregelen (EML) binnen de vastgoedportefeuille van Defensie, met als doel om de gebouwen tijdig te laten voldoen aan de wettelijke energiebesparingsplicht en bij te dragen aan de verduurzaming van het Rijksvastgoed. De opgave kenmerkt zich door een grote omvang, hoge tijdsdruk en noodzaak tot opschaling, waarbij uiterlijk eind 2029 de EML-maatregelen moeten zijn gerealiseerd. Zie paragraaf 2.4.1 van de aanbestedingsleidraad.
Interne Kennung: 460297
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71315400 Gebäudeinspektion
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel Noord-Nederland 1
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De Raamovereenkomst kan worden verlengd met maximaal 12 maanden.
Los: LOT-0002
Titel: Perceel Noord-Nederland 2
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Perceel Noord-Nederland 3
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Perceel Oost-Nederland 1
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Perceel Oost-Nederland 2
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: Perceel Zuid + Zuidwest Nederland
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: Perceel Noordwest Nederland 1
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: Perceel Noordwest Nederland 2
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: Perceel Noordwest Nederland 3
Interne Kennung: 9
Los: LOT-0010
Titel: Perceel Zuid-Nederland 1
Interne Kennung: 10
Los: LOT-0011
Titel: Perceel Zuid-Nederland 2
Interne Kennung: 11
Los: LOT-0012
Titel: Perceel Zuid-Nederland
Interne Kennung: 12
521546-2026 - Competition
Netherlands – Construction work – Raamovereenkomst Duurzaamheid en EML-maatregelen
Contract or concession notice – standard regime
Works
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 460297
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45000000 Construction work
Additional classification (cpv): 71315400 Building-inspection services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Perceel Noord-Nederland 1
Internal identifier: 1
Options:
Lot: LOT-0002
Title: Perceel Noord-Nederland 2
Internal identifier: 2
Lot: LOT-0003
Title: Perceel Noord-Nederland 3
Internal identifier: 3
Lot: LOT-0004
Title: Perceel Oost-Nederland 1
Internal identifier: 4
Lot: LOT-0005
Title: Perceel Oost-Nederland 2
Internal identifier: 5
Lot: LOT-0006
Internal identifier: 6
Lot: LOT-0007
Title: Perceel Noordwest Nederland 1
Internal identifier: 7
Lot: LOT-0008
Title: Perceel Noordwest Nederland 2
Internal identifier: 8
Lot: LOT-0009
Title: Perceel Noordwest Nederland 3
Internal identifier: 9
Lot: LOT-0010
Title: Perceel Zuid-Nederland 1
Internal identifier: 10
Lot: LOT-0011
Title: Perceel Zuid-Nederland 2
Internal identifier: 11
Lot: LOT-0012
Title: Perceel Zuid-Nederland
Internal identifier: 12