See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Jednorazowa dostawa aparatury medycznej wraz z uruchomieniem i przeprowadzeniem instruktażu (Pakiety 1 – 16). Najem automatycznego analizatora parametrów krytycznych wykonującego wskazane oznaczenia (pakiety badań) w ilości 21 600 oznaczeń (pakietów badań) (Pakiet 17).
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: 1) jednorazowa dostawa aparatury medycznej wraz z uruchomieniem i przeprowadzeniem instruktażu dla pracowników zamawiającego w zakresie obsługi i użytkowania urządzenia – Pakiety 1 – 16, 2) najem automatycznego analizatora parametrów krytycznych wykonującego wskazane oznaczenia (pakiety badań) w ilości 21 600 oznaczeń (pakietów badań) przez okres trwania umowy – Pakiet 17. Przedmiot zamówienia został podzielony na 17 części określone w SWZ jako pakiety. Wymagania dla Pakietów 1 - 16: Zamawiający wymaga zaoferowania produktów fabrycznie nowych, wyprodukowanych nie wcześniej niż w 2024 roku. Wykonawca udziela 36 miesięcznej rękojmi na urządzenia będące przedmiotem zamówienia, która obejmuje bezpłatną naprawę lub wymianę uszkodzonego elementu (podzespołu) przedmiotu zamówienia w przypadku ujawnienia się wady urządzenia w wyżej określonym terminie.
Vorherige Bekanntmachung: 733582-2025
Interne Kennung: CLO/ZP/10/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien, 38434520 Blutanalysegeräte
5. Los
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet 3
Beschreibung: 1. Aparat USG przenośny – 1 szt. 2. Głowica Liniowa – 1 szt. 3. Głowica Convex – 1 szt. Podstawową potrzebą, jaką zamawiający zamierza zaspokoić poprzez zakup urządzenia jest poszerzenie możliwości diagnostyki USG na bloku operacyjnym poprzez wykonanie badań zapewniających możliwość szybkiej, dokładnej i bezpiecznej diagnostyki obrazowej pacjentów. Minimalne wymagania techniczne i funkcjonalne przedmiotu zamówienia opisano w Rozdziale 5 pkt 5.2 SWZ Opis części zamówienia Pakiet 3. Pozostałe warunki realizacji przedmiotu zamówienia opisano w projekcie umowy stanowiącym załącznik nr 5b do SWZ.
Interne Kennung: 3
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Nie dotyczy
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet 14
Beschreibung: 1. Pompa infuzyjna strzykawkowa – 5 szt. Podstawowa potrzeba, jaką zamawiający zamierza zaspokoić poprzez zakup pompy infuzyjnej, jest zapewnienie precyzyjnego i bezpiecznego podawania leków, płynów oraz składników odżywczych pacjentom wymagającym terapii infuzyjnej. Minimalne wymagania techniczne i funkcjonalne przedmiotu zamówienia opisano w Rozdziale 5 pkt 5.2 SWZ Opis części zamówienia Pakiet 14. Pozostałe warunki realizacji przedmiotu zamówienia opisano w projekcie umowy stanowiącym załącznik nr 5a do SWZ.
Interne Kennung: 14
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet 15
Beschreibung: 1. Pompa objętościowa – 5 szt. Podstawowa potrzeba, jaką zamawiający zamierza zaspokoić poprzez zakup pompy objętościowej, jest zapewnienie bezpiecznego, precyzyjnego i kontrolowanego podawania dużych objętości płynów infuzyjnych pacjentom w trakcie leczenia. Pompa objętościowa umożliwia dokładne dawkowanie roztworów leczniczych i płynów na przestrzeni określonego czasu, co jest szczególnie istotne w intensywnej terapii, chirurgii oraz podczas leczenia stanów nagłych. Minimalne wymagania techniczne i funkcjonalne przedmiotu zamówienia opisano w Rozdziale 5 pkt 5.2 SWZ Opis części zamówienia Pakiet 15. Pozostałe warunki realizacji przedmiotu zamówienia opisano w projekcie umowy stanowiącym załącznik nr 5a do SWZ.
Interne Kennung: 15