2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Strzeleczki w latach 2027-2029
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych w latach 2027 - 2029 od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych, zlokalizowanych na terenie Gminy Strzeleczki oraz odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych z punktu selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (zwanego dalej PSZOK) położonego w miejscowości Łowkowice przy ul. Krapkowickiej 59.
Interne Kennung: IR.IV.271.31.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen, 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
Los: LOT-0001
Haupteinstufung (cpv): 90533000 Verwaltung von Müllhalden
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
Los: LOT-0002