See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usunięcie kolizji z siecią elektroenergetyczną stanowiącą składnik majątku Tauron Dystrybucja S.A Oddział w Będzinie w ramach zadania „Jaworznicki Obszar Gospodarczy – rozwój strategicznej strefy przemysłowej miasta Jaworzna – infrastruktura drogowa”
Beschreibung: W ramach świadczonej usługi Tauron Dystrybucja S.A. zobowiązany będzie do współdziałania z Gminą w procesie usunięcia kolizji, w szczególności poprzez: • przygotowanie warunków technicznych; • nadzorowanie realizacji usunięcia kolizji oraz dostosowanie pracy sieci do potrzeb prowadzonych robót; • uzupełnianie danych dotyczących etapów usunięcia kolizji w systemie informatycznym Tauron Dystrybucja S.A., zawierającym informacje o aktualnym stanie sieci; • weryfikację dokumentacji przygotowanej przez Gminę Miasta Jaworzna; • przygotowanie pozostałych dokumentów, informacji oraz dokumentów księgowych związanych formalnie z usunięciem kolizji.
Interne Kennung: ZPU.271.1.29.2026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71520000 Bauaufsicht
Zusätzliche Einstufung (cpv): 70000000 Immobiliendienste, 71630000 Technische Kontrolle und Tests
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Usunięcie kolizji z siecią elektroenergetyczną stanowiącą składnik majątku Tauron Dystrybucja S.A Oddział w Będzinie w ramach zadania „Jaworznicki Obszar Gospodarczy – rozwój strategicznej strefy przemysłowej miasta Jaworzna – infrastruktura drogowa”