See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aanstellen van een sociaal secretariaat voor Zorggroep Annendael vzw Diest
Beschreibung: ZORGGROEP ANNENDAEL vzw, wenst een betrouwbare en toekomstgerichte partner aan te stellen voor de verwerking van payroll, sociaal-juridische ondersteuning en aanverwante HR-dienstverlening. De inschrijver houdt rekening met: • aantal medewerkers: 530 koppen, 330 VTE • personeelscategorieën Zorgprofielen (verpleegkundigen, zorgkundigen, Administratieve krachten, logistieke medewerkers) • paritaire comités; paritair comité 330 • eventuele ploegen- of shiftdiensten: ja • meerdere vestigingen: 4 vestigingen o GGZ: Psychiatrisch ziekenhuis – Vestenstraat 1, 3290 Diest o GGZ: Beschut wonen – Begijnenstraat 8, 3290 Diest o OZ: WZC Huis August – Fabiolalaan 2A, 3290 Diest o OZ: WZC Huis Sterre – Prins Alexanderstraat 55, 3270 Scherpenheuvel • complexe looncomponenten; IFIC barema’s, functiecomplementen, Bijzondere beroepstitels en bijzondere beroepsbekwaamheden, maaltijdcheques, groepsverzekering, cafetariaplan, fietslease • interfacing met bestaande systemen; Toba Cube, Digitaal medewerkersdossier(==> in eindfase gunning/beslissing), boekhoudsoftware • toekomstige groei en veranderende regelgeving De opdracht omvat: • Loonverwerking • Sociaal-juridische ondersteuning • Digitale payroll- en HR-processen • Integratie met het gekozen digitale medewerkersdossier • HR-rapportering • Financiële rapportering loonkosten vs boekhouding, begrotingsmodule, tool om actuals in te lezen en te vergelijken met de begroting • Rapporteringen noodzakelijk voor de overheid, bv e-calcura velden ter beschikking zodat rapportering voor WZC mogelijk zijn • Ondersteuning bij de implementatie, optimalisatie en continuïteit. De opdrachtgever verwacht een duurzame samenwerking waarbij dienstverlening, digitale maturiteit, veiligheid, compliance en sector specifieke expertise centraal staan.
Interne Kennung: PPP0XQ-81/6004/ZA_HR/2026_01
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: openbare procedure
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85321000 Verwaltungsdienste im Sozialwesen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: ZA_HR/2026_01_1