521608-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste – VZ 90926 – Nákup firewallů pro potřebu MP hl. m. Prahy
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelVZ 90926 – Nákup firewallů pro potřebu MP hl. m. Prahy
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je zajištění obměny dvou kusů HW centrálních firewallů Městské policie hl. m. Prahy (dále jen „MP HMP“) a pořízení šesti kusů menších HW firewallů určených k rozšíření a posílení infrastruktury MP HMP. Součástí zakázky je dále pořízení HW pro antispamové, antivirové řešení pro ochranu příchozí a odchozí pošty pro uživatele MP HMP. Pro všechna pořizovaná zařízení je požadováno zajištění plné licenční a technické podpory v délce 3 let.
Interne Kennung90926
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste
5. Los
LosLOT-0001