2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ocelové konstrukce pro venkovní vedení VN, NN I (III)
Beschreibung: Předmětem plnění této veřejné zakázky jsou dodávky ocelových konstrukcí pro venkovní vedení VN, NN. Předmět veřejné zakázky je v souladu s § 101 zákona rozdělen na pět samostatných částí následovně: Část A: Ocelové konstrukce pro podpěrné body venkovních vedení VN Část B: Ocelové konstrukce pro stožárové distribuční trafostanice Část C: Ocelové konstrukce pro odbočné sestavy Část D: Konstrukce pro ochranu ptactva a ostatní VN a NN konstrukce Část E: Ocelové konstrukce pro venkovní vedení NN Přesné vymezení předmětu veřejné zakázky a další požadavky související s jejím plněním, podmínky, specifikace, předpokládané odebírané množství a ostatní údaje jsou detailně specifikovány v návrhu rámcových dohod, které tvoří nedílnou součást zadávací dokumentace, a v jejich přílohách.
Vorherige Bekanntmachung: 209037-2024
Interne Kennung: Ocelové konstrukce pro venkovní vedení VN, NN I
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44212300 Konstruktionen und Teile davon
5. Los
Los: LOT-0005
Titel: Část E – Ocelové konstrukce pro venkovní vedení NN
Beschreibung: Předmětem plnění této části veřejné zakázky jsou ocelové konstrukce pro venkovní vedení NN.
Interne Kennung: 571_E
Los: LOT-0004
Titel: Část D – Konstrukce pro ochranu ptactva a ostatní VN a NN konstrukce
Beschreibung: Předmětem plnění této části veřejné zakázky jsou konstrukce pro ochranu ptactva a ostatní VN a NN konstrukce.
Interne Kennung: 571_D
Los: LOT-0003
Titel: Část C – Ocelové konstrukce pro odbočné sestavy
Beschreibung: Předmětem plnění této části veřejné zakázky jsou ocelové konstrukce pro odbočné sestavy.
Interne Kennung: 571_C
Los: LOT-0001
Titel: Část A – Ocelové konstrukce pro podpěrné body venkovních vedení VN
Beschreibung: Předmětem plnění této části veřejné zakázky jsou ocelové konstrukce pro podpěrné body venkovních vedení VN.
Interne Kennung: 571_A
Los: LOT-0002
Titel: Část B – Ocelové konstrukce pro stožárové distribuční trafostanice
Beschreibung: Předmětem plnění této části veřejné zakázky jsou ocelové konstrukce pro stožárové distribuční trafostanice.
Interne Kennung: 571_B