2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przebudowa przepustów inw. 223/80 i 223/81 w leśnictwie Stańcowa
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na przebudowie dwóch przepustów w leśnictwie Stańcowa. Zamówienie zostało podzielone na dwie części: część 1 – przebudowa przepustu inw. 223/80 na działkach nr 20436, 20437 i 1/5; część 2 – przebudowa przepustu inw. 223/81 na działkach nr 20435 i 20434. Wykonawca może złożyć ofertę na jedną albo obie części. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wymagania techniczne, środowiskowe i odbiorowe, dokumentacja projektowa, STWiORB, decyzje i przedmiary zostaną określone w Tomie III SWZ i jego załącznikach. Na podstawie Tomu I zakres obejmuje w szczególności roboty przepustowe, rozbiórkowe, przygotowanie terenu i roboty ziemne, roboty drogowe, umocnieniowe oraz roboty towarzyszące. Wynagrodzenie ma charakter kosztorysowy. Zamawiający nie dopuszcza ofert wariantowych, nie przewiduje prawa opcji i nie wymaga obowiązkowej wizji lokalnej.
Interne Kennung: S.270.4.2026.NT
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45221220 Durchlässe
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45111300 Abbauarbeiten, 45111200 Baureifmachung und Abräumung, 45233120 Straßenbauarbeiten, 45246200 Flussuferbefestigungsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Przebudowa przepustu inw. 223/80 w leśnictwie Stańcowa na działkach nr 20436, 20437 i 1/5
Beschreibung: Przedmiotem części 1 jest wykonanie robót budowlanych polegających na przebudowie przepustu inw. 223/80 w leśnictwie Stańcowa na działkach nr 20436, 20437 i 1/5. Szczegółowy zakres robót, parametry techniczne, rozwiązania projektowe, warunki środowiskowe, wymagania odbiorowe i dokumentacja właściwa dla tej części zostaną określone w Tomie III SWZ. Na podstawie Tomu I zakres obejmuje roboty przepustowe oraz, odpowiednio do dokumentacji technicznej, roboty rozbiórkowe, przygotowanie terenu i roboty ziemne, roboty drogowe i umocnieniowe, geodezję, badania, organizację i zabezpieczenie terenu budowy, gospodarkę odpadami oraz dokumentację powykonawczą. Wykonawca jest zobowiązany do przywrócenia do należytego stanu terenu budowy i naruszonych dróg, nieruchomości, urządzeń lub obiektów
Interne Kennung: S.270.4.2026.NT_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45111300 Abbauarbeiten, 45111200 Baureifmachung und Abräumung, 45111200 Baureifmachung und Abräumung, 45233120 Straßenbauarbeiten, 45246200 Flussuferbefestigungsarbeiten
Los: LOT-0002
Titel: Przebudowa przepustu inw. 223/81 w leśnictwie Stańcowa na działkach nr 20435 i 20434
Beschreibung: Przedmiotem części 2 jest wykonanie robót budowlanych polegających na przebudowie przepustu inw. 223/81 w leśnictwie Stańcowa na działkach nr 20435 i 20434. Szczegółowy zakres robót, parametry techniczne, rozwiązania projektowe, warunki środowiskowe, wymagania odbiorowe i dokumentacja właściwa dla tej części zostaną określone w Tomie III SWZ. Na podstawie Tomu I zakres obejmuje roboty przepustowe oraz, odpowiednio do dokumentacji technicznej, roboty rozbiórkowe, przygotowanie terenu i roboty ziemne, roboty drogowe i umocnieniowe, geodezję, badania, organizację i zabezpieczenie terenu budowy, gospodarkę odpadami oraz dokumentację powykonawczą. Wykonawca jest zobowiązany do przywrócenia do należytego stanu terenu budowy i naruszonych dróg, nieruchomości, urządzeń lub obiektów.
Interne Kennung: S.270.4.2026.NT_2