See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usuwanie drzew oraz koszenie z usunięciem biomasy w obszarze Natura 2000 Bielawa i Bory Bażynowe PLH220063 w ramach projektu nr FENX etap II
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usuwanie drzew oraz koszenie z usunięciem biomasy w obszarze Natura 2000 Bielawa i Bory Bażynowe PLH220063 w ramach projektu nr FENX.01.05-IW.01-0113/24 pn. Wdrażanie działań z zakresu ochrony czynnej na obszarach Natura 2000. Przedmiot zamówienia podzielono na zadania: Zadanie nr 1 - Usunięcie odrośli i nalotu drzew z siedliska 4010 z powierzchni ok. 38,69 ha oraz z siedliska 7120 z powierzchni ok. 50,18 ha, Zadanie nr 2 - Usunięcie drzew, w tym odrośli i nalotu, z siedliska 4010 z powierzchni ok. 7,87 ha oraz z siedliska 7120 z powierzchni ok. 36,99 ha, w tym wywóz biomasy z powierzchni ok. 14,23 ha, Zadanie nr 3 - Usunięcie odrośli i nalotu drzew wraz z koszeniem z siedliska 4010 z powierzchni ok. 43,69 ha, w tym wywóz biomasy. 2. Zaplanowano dwukrotne cięcie w ciągu roku: pierwsze cięcie od 1 lipca i drugie cięcie od 15 sierpnia. 3. Teren, na którym zaplanowano prace, znajduje się ponadto w obszarze Natura 2000 Bielawskie Błota PLB220010 i w rezerwacie przyrody „Bielawa”. 4. Lokalizację powierzchni roboczych objętych działaniem ochronnym przedstawiono na Załączniku nr 1.1 do SWZ. 5. Przedmiot Umowy należy wykonać zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa polskiego i UE, w szczególności z ustawą z dnia 16 kwietnia 2004 r. o ochronie przyrody (t.j. Dz. U. z 2026 r. poz. 13).
Interne Kennung: OI.I.261.1.12.2026.IW
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211400 Fällen von Bäumen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77100000 Dienstleistungen im Bereich Landwirtschaft
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Usunięcie odrośli i nalotu drzew z siedliska 4010 z powierzchni ok. 38,69 ha oraz z siedliska 7120 z powierzchni ok. 50,18 ha
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usunięcie odrośli i nalotu drzew z siedliska 4010 z powierzchni ok. 38,69 ha oraz z siedliska 7120 z powierzchni ok. 50,18 ha. Zaplanowano dwukrotne cięcie w ciągu roku: pierwsze cięcie od 1 lipca i drugie cięcie od 15 sierpnia. Teren, na którym zaplanowano prace, znajduje się ponadto w obszarze Natura 2000 Bielawskie Błota PLB220010 i w rezerwacie przyrody „Bielawa”
Interne Kennung: Zadanie nr1
Los: LOT-0002
Titel: Usunięcie drzew, w tym odrośli i nalotu, z siedliska 4010 z powierzchni ok. 7,87 ha oraz z siedliska 7120 z powierzchni ok. 36,99 ha, w tym wywóz biomasy z powierzchni ok. 14,23 ha
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usunięcie drzew, w tym odrośli i nalotu, z siedliska 4010 z powierzchni ok. 7,87 ha oraz z siedliska 7120 z powierzchni ok. 36,99 ha, w tym wywóz biomasy z powierzchni ok. 14,23 ha. Zaplanowano dwukrotne cięcie w ciągu roku: pierwsze cięcie od 1 lipca i drugie cięcie od 15 sierpnia. Teren, na którym zaplanowano prace, znajduje się ponadto w obszarze Natura 2000 Bielawskie Błota PLB220010 i w rezerwacie przyrody „Bielawa”
Interne Kennung: ZADANIE NR 2
Los: LOT-0003
Titel: Usunięcie odrośli i nalotu drzew wraz z koszeniem z siedliska 4010 z powierzchni ok. 43,69 ha w tym wywóz biomasy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usunięcie odrośli i nalotu drzew wraz z koszeniem z siedliska 4010 z powierzchni ok. 43,69 ha, w tym wywóz biomasy. Zaplanowano dwukrotne cięcie w ciągu roku: pierwsze cięcie od 1 lipca i drugie cięcie od 15 sierpnia. Teren, na którym zaplanowano prace, znajduje się ponadto w obszarze Natura 2000 Bielawskie Błota PLB220010 i w rezerwacie przyrody „Bielawa”
Interne Kennung: ZADANIE NR 3