See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy leków na potrzeby chemioterapii II
Beschreibung: Dostawy leków na potrzeby chemioterapii zgodnie z SWZ i załącznikiem nr 1 do SWZ - w podziale na 28 pakietów
Vorherige Bekanntmachung: 374238-2026
Interne Kennung: 63/ZP/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: W związku z koniecznością zabezpieczenia ciągłości leczenia pacjentów i nowych potrzeb objętych lekami, istnieje pilna potrzeba udzielenia zamówienia na leki na skutek skrócenia ustawowych terminów w ustawie Pzp.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet nr 15
Beschreibung: dostawy leków na potrzeby chemioterapii II na zasadach określonych w SWZ i w załączniku nr 1 do SWZ - pakiet nr 15
Interne Kennung: Pakiet nr 15
Optionen:
Beschreibung der Optionen: niewykorzystanie przez Kupującego przedmiotu umowy w zakresie do 50% łącznej wartości nie wymaga podania przyczyn i nie stanowi podstawy jego odpowiedzialności z tytułu niewykonania lub nienależytego wykonania umowy. Ilości poszczególnych rodzajów towaru w opisie przedmiotu zamówienia mają charakter szacunkowy i orientacyjny. Kupujący zastrzega sobie możliwość zmiany przyjętych w umowie ilości, stosownie do swoich potrzeb. W przypadku niewyczerpania w okresie umowy wartości umowy Kupujący uprawniony będzie, na podstawie oświadczenia, złożonego Sprzedającemu przed upływem terminu obowiązywania umowy do przedłużenia terminu wykonywania dostaw do czasu pełnego wykonania umowy, lecz nie dłużej niż o 90 dni
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet nr 16
Beschreibung: dostawy leków na potrzeby chemioterapii II na zasadach określonych w SWZ i w załączniku nr 1 do SWZ - pakiet nr 16
Interne Kennung: Pakiet nr 16
Los: LOT-0017
Titel: Pakiet nr 17
Beschreibung: dostawy leków na potrzeby chemioterapii II na zasadach określonych w SWZ i w załączniku nr 1 do SWZ - pakiet nr 17
Interne Kennung: Pakiet nr 17
Los: LOT-0018
Titel: Pakiet nr 18
Beschreibung: dostawy leków na potrzeby chemioterapii II na zasadach określonych w SWZ i w załączniku nr 1 do SWZ - pakiet nr 18
Interne Kennung: Pakiet nr 18
Los: LOT-0019
Titel: Pakiet nr 19
Beschreibung: dostawy leków na potrzeby chemioterapii II na zasadach określonych w SWZ i w załączniku nr 1 do SWZ - pakiet nr 19
Interne Kennung: Pakiet nr 19
Los: LOT-0020
Titel: Pakiet nr 20
Beschreibung: dostawy leków na potrzeby chemioterapii II na zasadach określonych w SWZ i w załączniku nr 1 do SWZ - pakiet nr 20
Interne Kennung: Pakiet nr 20
Los: LOT-0021
Titel: Pakiet nr 21
Beschreibung: dostawy leków na potrzeby chemioterapii II na zasadach określonych w SWZ i w załączniku nr 1 do SWZ - pakiet nr 21
Interne Kennung: Pakiet nr 21
Los: LOT-0022
Titel: Pakiet nr 22
Beschreibung: dostawy leków na potrzeby chemioterapii II na zasadach określonych w SWZ i w załączniku nr 1 do SWZ - pakiet nr 22
Interne Kennung: Pakiet nr 22
Los: LOT-0023
Titel: Pakiet nr 23
Beschreibung: dostawy leków na potrzeby chemioterapii II na zasadach określonych w SWZ i w załączniku nr 1 do SWZ - pakiet nr 23
Interne Kennung: Pakiet nr 23
Los: LOT-0024
Titel: Pakiet nr 24
Beschreibung: dostawy leków na potrzeby chemioterapii II na zasadach określonych w SWZ i w załączniku nr 1 do SWZ - pakiet nr 24
Interne Kennung: Pakiet nr 24
Los: LOT-0025
Titel: Pakiet nr 25
Beschreibung: dostawy leków na potrzeby chemioterapii II na zasadach określonych w SWZ i w załączniku nr 1 do SWZ - pakiet nr 25
Interne Kennung: Pakiet nr 25
Los: LOT-0026
Titel: Pakiet nr 26
Beschreibung: dostawy leków na potrzeby chemioterapii II na zasadach określonych w SWZ i w załączniku nr 1 do SWZ - pakiet nr 26
Interne Kennung: Pakiet nr 26
Los: LOT-0027
Titel: Pakiet nr 27
Beschreibung: dostawy leków na potrzeby chemioterapii II na zasadach określonych w SWZ i w załączniku nr 1 do SWZ - pakiet nr 27
Interne Kennung: Pakiet nr 27
Los: LOT-0028
Titel: Pakiet nr 28
Beschreibung: dostawy leków na potrzeby chemioterapii II na zasadach określonych w SWZ i w załączniku nr 1 do SWZ - pakiet nr 28
Interne Kennung: Pakiet nr 28