2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sprzedaż i dostawa art. gastronomicznych, AGD, RTV dla jednostek UW nadzorowanych przez BSSoc
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż i dostawa artykułów gastronomicznych, AGD i RTV dla jednostek UW nadzorowanych przez Biuro Spraw Socjalnych. 2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2 do SWZ zwanej dalej Specyfikacją lub „SWZ” oraz wzór umowy - projektowane postanowienia umowy stanowiące Załącznik nr 7.
Vorherige Bekanntmachung: 415912-2026
Interne Kennung: POUZ-361/66/2026/DZP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39711310 Elektrische Kaffeemaschinen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42513200 Kühlvorrichtungen, 42214100 Backöfen, 39314000 Industrielle Kücheneinrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42513200 Kühlvorrichtungen