521686-2026 - Ergebnis
Kroatien – Elektrizität – Nabava električne energije
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nabava električne energije
Beschreibung: Predmet nabave je opskrba električnom energijom na području Grada Kaštela sukladno tehničkim specifikacijama i troškovniku koji su sastavni dio ove Dokumentacije o nabavi. Isporučena električna energija mora sadržavati minimalno 50% električne energije iz obnovljivih izvora.
Interne Kennung: E-VV 2026/1
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Predmet nabave je opskrba električnom energijom na području Grada Kaštela sukladno tehničkim specifikacijama i troškovniku koji su sastavni dio ove Dokumentacije o nabavi. Isporučena električna energija mora sadržavati minimalno 50% električne energije iz obnovljivih izvora. Energija iz obnovljivih izvora, ili obnovljiva energija je energija iz nefosilnih izvora, primjerice energija vjetra, solarna energija (toplinska i fotonaponska) te geotermalna energija, energija iz okoliša, energija iz plime, oseke i druga energija oceana, hidroenergija, biomasa, plin dobiven od otpada, plin dobiven iz uređaja za obradu otpadnih voda i bioplin (članak 3. stavak 1. točka 22. Zakona o tržištu električnu energije, Narodne novine broj 111/21, 83/23 i 17/25).