2. Verfahren
Verfahren
Titel: 067_MK_Nákup síťových prvků 2026
Beschreibung: AKTIVNÍ SÍŤOVÉ PRVKY • 433 ks bezdrátových přístupových bodů typ 1a s interními anténami včetně licencí pro bezdrátový kontroler • 58 ks bezdrátových přístupových bodů typ 1b s interními anténami včetně licencí pro bezdrátový kontroler • 3 ks přepínač typ 2a se 4 SFP+ porty • 14 ks přepínač typ 2b se 4 SFP porty • 6 ks přepínač typ 2c se 4 QSFP28 porty
Interne Kennung: VZ 26/9615/067
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: otevřené nadlimitní řízení
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32422000 Netzkomponenten
5. Los
Los: LOT-0001