5217-2025 - Wettbewerb
Polen – Arzneimittel – Dostawa leków - płyny infuzyjne
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa leków - płyny infuzyjne
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa leków – płynów infuzyjnych – zgodnie z nazwą i ilością określoną w formularzu asortymentoow-cenowym – załącznik 1.1. Przedmiot zamówienia obejmuje jedno zadanie. Zamawiający nie dopuszcza składanie ofert częściowych na poszczególne pozycje.. Przedmiot zamówienia obejmuje: Zadanie nr 1: PŁYNY INFUZYJNE
Interne KennungZP/13/2024
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensW przedmiotowym postępowaniu zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia i skrócenia terminu składania ofert. Postępowanie zawiera płyny, które są niezbędne dla zapewnienia bezpieczeństwa pacjentów, produktów brakuje na rynku i brak jest możliwości zwiększenia produkcji tych leków z powodu wyczerpania się potencjału produkcyjnego wytwórców (komunikat Ministerstwa Zdrowia). Zamawiający w sposób restrykcyjny podchodzi do zapewnienia ciągłości dostaw produktów leczniczych związanych z leczeniem swoich pacjentów. Postępowanie ma na celu zabezpieczenie Szpitala w leki do ratowania życia i zdrowia pacjentów
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33692000 Arzneimittellösungen
5. Los
LosLOT-0003
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa leków – płynów infuzyjnych – zgodnie z nazwą i ilością określoną w formularzu asortymentoow-cenowym – załącznik 1.1. Przedmiot zamówienia obejmuje jedno zadanie. Zamawiający nie dopuszcza składanie ofert częściowych na poszczególne pozycje.. 5.2. Przedmiot zamówienia obejmuje: Zadanie nr 1: PŁYNY INFUZYJNE
Interne KennungZadanie nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33692500 Injizierbare Lösungen