2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup, dostawa i montaż systemu konwersji skanera rezonansu magnetycznego Magnetom Avanto 1,5T do postaci MAGNETOM Avanto Fit z technologią BioMatrix 1,5T wraz z modernizacją pracowni rezonansu magnetycznego
Beschreibung: Zakup, dostawa i montaż systemu konwersji skanera rezonansu magnetycznego Magnetom Avanto 1,5T do postaci MAGNETOM Avanto Fit z technologią BioMatrix 1,5T z kompletem cewek, niezbędnym oprogramowaniem i wyposażeniem dodatkowym, gwarancją oraz zakup serwera archiwizującego wraz z wdrożeniem oprogramowania informatycznego w zakresie radiologii i diagnostyki obrazowej do przechowywania i zarządzania medycznymi danymi obrazowymi z 36 miesięczną gwarancją oraz z modernizacją pracowni rezonansu magnetycznego. Zamawiający wymaga przedłożenia dokumentów przedmiotowych: 2. Przedmiotowe środki dowodowe: Dla wszystkich Pakietów 1) Katalogi, foldery (ze zdjęciami, rysunkami), do każdej pozycji, w języku polskim na podstawie których Zamawiający będzie mógł bezspornie zidentyfikować oferowany asortyment oraz zapoznać się z jego parametrami technicznymi, użytkowymi, bądź inny dokument potwierdzający wymogi Zamawiającego wystawiony przez wytwórcę, autoryzowanego przedstawiciela (dotyczy wszystkich pozycji). Zamawiający prosi o zaznaczenie w złożonych materiałach firmowych, której pozycji dotyczy dana pozycja; 2) aktualne Deklaracje Zgodności dla oferowanych urządzeń, wyposażenia Jeżeli Wykonawca nie złoży przedmiotowych środków dowodowych lub złożone przedmiotowe środki dowodowe są niekompletne Zamawiający wezwie, w wyznaczonym terminie, do ich złożenia lub uzupełnienia. Zamawiający może żądać od Wykonawców wyjaśnień dotyczących treści przedmiotowych środków dowodowych.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Zakup, dostawa i montaż systemu konwersji skanera rezonansu magnetycznego Magnetom Avanto 1,5T do postaci MAGNETOM Avanto Fit z technologią BioMatrix 1,5T z kompletem cewek, niezbędnym oprogramowaniem i wyposażeniem dodatkowym, zakup serwera archiwizującego wraz z wdrożeniem oprogramowania informatycznego w zakresie radiologii i diagnostyki obrazowej do przechowywania i zarządzania medycznymi danymi obrazowymi z 36 miesięczną gwarancją oraz z modernizacją pracowni rezonansu magnetycznego
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte, 33113000 Magnetresonanz-Bildgebungsgeräte, 45453000 Überholungs- und Sanierungsarbeiten
Optionen:
Beschreibung der Optionen: nie dotyczy