2. Verfahren
Verfahren
Titel: 8651 - Instalace armatur pro zrychlenou drenáž a regulaci odluhu PG
Beschreibung: Veřejná zakázka „8651 - Instalace armatur pro zrychlenou drenáž a regulaci odluhu PG“ v JE Dukovany je zpracování dokumentace a provedení realizace kompletní dodávky „na klíč“, jejímž účelem je zajištění dlouhodobé životnosti PG do konce provozu bloku, zejména zlepšením chemického režimu i způsobu provozování PG tak, aby se zmírnil trend vzniku korozních produktů a bylo umožněno lepší čištění PG.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 51100000 Installation von elektrischen und mechanischen Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: N006/22/V00034185
Haupteinstufung (cpv): 51000000 Installation (außer Software)