2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa subskrypcji wraz z wdrożeniem oprogramowania SecurityBridge
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa subskrypcji oprogramowania SecurityBridge™ lub równoważnego dla pięciu instancji SAP tj.: SAP ERP FI; SAP ERP HR; SAP BW on HANA; SAP Solution Manager; SAP PO na okres 48 miesięcy wraz z usługą instalacji, konfiguracji, przygotowania dokumentacji tego rozwiązania oraz przeprowadzenia szkoleń. Oprogramowanie SecuritBridge lub równoważne ma na celu: 1) Wykrywanie anomalii związanych z bezpieczeństwem SAP; 2) Zapewnić zintegrowany system monitorowania zagrożeń w czasie rzeczywistym; 3) Zapewnić integrację out-of-the-box z produktami SIEM, będącymi w posiadaniu Zamawiającego. 2. Wykonawca musi być autoryzowanym partnerem firmy SAP PartnerEdge (Service bądź Sell) na poziomie minimum Silver upoważnionym do sprzedaży produktów SAP na terenie Rzeczpospolitej Polskiej oraz być autoryzowanym partnerem producenta oferowanego rozwiązania .
Vorherige Bekanntmachung: 436523-2026
Interne Kennung: Z.261.5.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48900000 Diverse Softwarepakete und Computersysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72230000 Entwicklung von kundenspezifischer Software, 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung, 80500000 Ausbildung
5. Los
Los: LOT-0001