2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rekonstrukce a modernizace MVE Shořalý mlýn Turnov
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je modernizace malé vodní elektrárny postupem Design&Build. Předmět plnění bude rozděleno do tří základních fází: I. projektová činnost – zejména, nikoliv však výlučně, zpracování dokumentace pro povolení stavby dle zákona č. 283/2021 Sb., Stavební zákon a souvisejících prováděcích vyhlášek, účinných od 1. července 2024 (dále jen „stavební zákon“) a dokumentace pro provádění stavby; II. inženýrská činnost – zejména, nikoliv však výlučně, zajištění potřebných povolení a úkonů dle stavebního zákona; III. stavební činnost – zejména, nikoliv však výlučně: a) demontáž původní technologie, b) dodání nových turbín dle technické specifikace včetně přímo spojených nízkootáčkových generátorů, c) stavební úpravy vtoků kašen, vývařiště a odtoků pro umístění nových turbín, d) instalace nové technologie včetně příslušenství (elektrorozvaděče, PLC řízení elektrárny, česla včetně automatického čištění, dálkový dohled včetně kamerového systému, e) dodávka a položení silového kabelu do sportovního areálu Maškova zahrada, včetně napojení areálu a propojení PLC řízení, f) nutné opravy dlážděných vtokových a odvodních kanálů v maximální částce 4 mil Kč bez DPH (viz aktuální stav – Příloha č. 11), g) nutné opravy budovy elektrárny, h) sanace břehu „Skautského ostrova pro zajištění stability břehu za klubovnami, i) vybudování opěrné zdi 65m, výšky cca 3 m, j) administrace potřebných legislativních kroků pro uvedení elektrárny do provozu, k) spuštění elektrárny do zkušebního provozu a následné předání díla.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45240000 Wasserbauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42112210 Wasserräder, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1