See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup analizatorów do pomiarów zanieczyszczeń gazowych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: „Zakup analizatorów do pomiarów zanieczyszczeń gazowych” Część 1 – Analizatory tlenków azotu Część 2 – Analizatory dwutlenku siarki Część 3 – Analizatory tlenku węgla Część 4 – Analizatory ozonu Część 5 – Kalibratory wielogazowe wraz z generatorami powietrza zerowego Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia i sposobu jego realizacji zawiera Załącznik nr 8 do SWZ – „Opis przedmiotu zamówienia”.
Interne Kennung: DAG-WZP.26.1.31.2025.ESJKJ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38400000 Instrumente zum Prüfen von physikalischen Eigenschaften
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38434200 Lautstärkemesser
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Analizatory tlenków azotu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa analizatorów stężeń tlenków azotu. Dodatkowo zamówienie obejmuje: materiały eksploatacyjne do wymienionych urządzeń, instalację urządzeń na stacjach monitoringu powietrza na terenie całej Polski, prezentację działania aparatury, szkolenia w zakresie obsługi.
Interne Kennung: DAG-WZP.26.1.31.2025.ESJKJ cz. 1
Los: LOT-0002
Titel: Analizatory dwutlenku siarki
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa analizatorów stężeń dwutlenku siarki. Dodatkowo zamówienie obejmuje: materiały eksploatacyjne do wymienionych urządzeń, instalację urządzeń na stacjach monitoringu powietrza na terenie całej Polski, prezentację działania aparatury, szkolenia w zakresie obsługi.
Interne Kennung: DAG-WZP.26.1.31.2025.ESJKJ cz. 2
Los: LOT-0003
Titel: Analizatory tlenku węgla
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa analizatorów stężeń tlenku węgla. Dodatkowo zamówienie obejmuje: materiały eksploatacyjne do wymienionych urządzeń, instalację urządzeń na stacjach monitoringu powietrza na terenie całej Polski, prezentację działania aparatury, szkolenia w zakresie obsługi.
Interne Kennung: DAG-WZP.26.1.31.2025.ESJKJ cz. 3
Los: LOT-0004
Titel: Analizatory ozonu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa analizatorów stężeń ozonu. Dodatkowo zamówienie obejmuje: materiały eksploatacyjne do wymienionych urządzeń, instalację urządzeń na stacjach monitoringu powietrza na terenie całej Polski, prezentację działania aparatury, szkolenia w zakresie obsługi.
Interne Kennung: DAG-WZP.26.1.31.2025.ESJKJ cz. 4
Los: LOT-0005
Titel: Kalibratory wielogazowe wraz z generatorami powietrza zerowego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa kalibratorów wielogazowych wraz z generatorami powietrza zerowego. Dodatkowo zamówienie obejmuje: instalację urządzeń w wyznaczonych miejscach na terenie Polski, materiały eksploatacyjne do kalibratorów wielogazowych wraz z generatorami powietrza zerowego, prezentację działania, szkolenia w zakresie obsługi.
Interne Kennung: DAG-WZP.26.1.31.2025.ESJKJ cz. 5