521746-2026 - Wettbewerb
Polen – Medizinische Verbrauchsartikel – Postępowanie w trybie przetargu nieograniczonego na dostawy wyrobów medycznych jednorazowego użytku-uzupełnienie
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPostępowanie w trybie przetargu nieograniczonego na dostawy wyrobów medycznych jednorazowego użytku-uzupełnienie
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest: 1) Sprzedaż i dostawa Zamawiającemu przedmiotu zamówienia wymienionego w załącznikach nr 1.1 -1.39 do SWZ. 2) Bezpłatne przekazanie 15 sztuk strzygarek, zgodnie z załącznikiem nr 1.33 do SWZ.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
5. Los
LosLOT-0001
TitelPakiet nr 1
BeschreibungWoda do koncentratora tlenu
Optionen
Beschreibung der Optionenbrak opcji
LosLOT-0002
TitelPakiet nr 2
BeschreibungAkcesoria do polisonografii oraz wysokoprzepływowej terapii tlenem i systemu PSG NOX A 1 s
LosLOT-0003
TitelPakiet nr 3
BeschreibungRurki intubacyjne, ustno-gardłowe i inne wyroby medyczne
LosLOT-0004
TitelPakiet nr 4
BeschreibungAdaptery i czujniki Massimo
LosLOT-0005
TitelPakiet nr 5
BeschreibungWyroby medyczne do znieczuleń
LosLOT-0006
TitelPakiet nr 6
BeschreibungZestaw do kaniulacji naczyń centralnych
LosLOT-0007
TitelPakiet nr 7
BeschreibungZestaw do podaży leków i płynów kompatybilny z pompą Medima
LosLOT-0008
TitelPakiet nr 8
BeschreibungElektrody, uchwyty elektrochirurgiczne, przewody bipolarne
LosLOT-0009
TitelPakiet nr 9
BeschreibungPreparat zapobiegający rozszczeniu optyki
LosLOT-0010
TitelPakiet nr 10
BeschreibungWyroby medyczne do respiratora
LosLOT-0011
TitelPakiet nr 11
BeschreibungOstrza do pił oscylacyjnych
LosLOT-0012
TitelPakiet nr 12
BeschreibungPiłki Gigliego
LosLOT-0013
TitelPakiet nr 13
BeschreibungDreniki uszne
LosLOT-0014
TitelPakiet nr 14
BeschreibungOkulistyczne materiały jednorazowego użytku
LosLOT-0015
TitelPakiet nr 15
BeschreibungWyroby medyczne do zabiegów okulistycznych
LosLOT-0016
TitelPakiet nr 16
BeschreibungButelki i dreny Redona oraz zestaw do cystostomii
LosLOT-0017
TitelPakiet nr 17
BeschreibungAkcesoria do ssaka elektrycznego
LosLOT-0018
TitelPakiet nr 18
BeschreibungMateriały jednorazowe do spirometru PNEUMO
LosLOT-0019
TitelPakiet nr 19
BeschreibungMateriały do urządzenia TCM
LosLOT-0020
TitelPakiet nr 20
BeschreibungSprzęt ileostomijny, urostomijny i stomijny
LosLOT-0021
TitelPakiet nr 21
BeschreibungStrzykawki i kapilary specjalistyczne do wykonywania gazometrii
LosLOT-0022
TitelPakiet nr 22
BeschreibungZastawka Pudenza - komplet średniociśnieniowy
LosLOT-0023
TitelPakiet nr 23
BeschreibungWyroby dla dzieci i niemowląt
LosLOT-0024
TitelPakiet nr 24
BeschreibungKońcówki do ślinociągu
LosLOT-0025
TitelPakiet nr 25
BeschreibungPapier do drukarki myjni endoskopowej
LosLOT-0026
TitelPakiet nr 26
BeschreibungSaszetki do transportu i przechowywania próbek
LosLOT-0027
TitelPakiet nr 27
BeschreibungElektroda do elektrokoagulacji
LosLOT-0028
TitelPakiet nr 28
BeschreibungSilikonowy stabilizator do nosa
LosLOT-0029
TitelPakiet nr 29
BeschreibungLaryngologiczne wyroby medyczne jednorazowego użytku
LosLOT-0030
TitelPakiet nr 30
BeschreibungStabilizatory i dreny laryngologiczne
LosLOT-0031
TitelPakiet nr 31
BeschreibungStrzykawka do insuliny
LosLOT-0032
TitelPakiet nr 32
BeschreibungWyroby medyczne do badań endoskopowych
LosLOT-0033
TitelPakiet nr 33
BeschreibungOstrza do strzygarki, Na czas trwania umowy, Wykonawca zobowiązuje się użyczyć 15 sztuk strzygarek kompatybilnych z ostrzami.
LosLOT-0034
TitelPakiet nr 34
BeschreibungPościel i podkłady jednorazowego użytku
LosLOT-0035
TitelPakiet nr 35
BeschreibungFartuchy niesterylne
LosLOT-0036
TitelPakiet nr 36
BeschreibungPrześcieradła foliowane
LosLOT-0037
TitelPakiet nr 37
BeschreibungUchwyt do przewodów i drenów
LosLOT-0038
TitelPakiet nr 38
BeschreibungSoczewka wewnątrzgałkowa
LosLOT-0039
TitelPakiet nr 39
BeschreibungZestaw do punkcji opłucnej