See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: MEDICAMENTE PN ONCOLOGIE , IMUNOGLOBULINE, SOLUTII INJECTABILE
Beschreibung: CS: anual sau ori de cate ori este necesar, in functie de numarul de internari. AC: Pentru fiecare lot in parte, cant est min si cant est max in conformitate cu prevederile CS-ANEXA ; CS: Pentru fiecare lot in parte, cant est max in conformitate cu prevederile CS-ANEXA; CS: Pentru fiecare lot in parte, val. max a unui CS in conformitate cu prevederile CS-ANEXA; Contractele subsecvente se vor incheia in functie de necesitatile autoritatii contractante, cantitatile minime si maxime fiind estimate. Termenul limita in care AC va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificari /informatii suplimentare va fi a 11 a zi inainte de data limita de depunere a ofertelor conform art.160 coraborat cu art.161 din Legea 98/2016 cu modificarile si completarile ulterioare. Numar zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor : 20 zile.
Interne Kennung: 3963722_2025_PAAPD1543570
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33651520 Immunglobuline
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: ACETYLCYSTEINUM 20mg/ml-100ml sol orala flacon
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=360 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI= 720 VALOARE MINIMA/36 LUNI=4467.60 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=8935.20 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=2978.40
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33674000 Husten- und Erkältungspräparate
Los: LOT-0002
Titel: ACIDUM GADOXETICUM 181,430 mg sol inj seringa preumpluta
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=360 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI= 1800 VALOARE MINIMA/36 LUNI=207241.20 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=1036206.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=345402.00
Interne Kennung: 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33694000 Diagnostika
Los: LOT-0003
Titel: ACIDUM HIALURONICUM 24 mg-2 ml sol inj flacon
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=360 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI= 1440 VALOARE MINIMA/36 LUNI=26424.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=105696.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=35232.00
Interne Kennung: 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33632100 Antiphlogistika und Antirheumatika
Los: LOT-0004
Titel: ACIDUM HIALURONICUM 30 mg sol inj flacon
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=360 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI= 1440 VALOARE MINIMA/36 LUNI=43300.80 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=173203.20 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=57734.40
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: ACIDUM VALPROICUM + SĂRURI 300 mg minicpr incapsulate cps
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=10800 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI= 32400 VALOARE MINIMA/36 LUNI=6480.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=19440.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=6480.00
Interne Kennung: 5
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33661000 Arzneimittel für das Nervensystem
Los: LOT-0006
Titel: "ACIZI GRASI CETILATI tip Cetilar sau echivalent " 7.5%-50 ml crema tub
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=360 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI= 1080 VALOARE MINIMA/36 LUNI=18900.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=56700.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=18900.00
Interne Kennung: 6
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
Los: LOT-0007
Titel: AMBROXOLUM 15 mg/5ml 100 ml sirop flacon
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=360 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI= 720 VALOARE MINIMA/36 LUNI=4320.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=8640.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=2880.00
Interne Kennung: 7
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33670000 Arzneimittel für den Respirationstrakt
Los: LOT-0008
Titel: ANGIOTENSINUM II 2,5 mg/ml conc pt sol perf flacon
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=36 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI= 360 VALOARE MINIMA/36 LUNI=205819.20 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=2058192.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=686064.00
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: ATOSIBAMUM 7.5mg/ml-5ml conc pt sol flacon
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=720 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI= 2880 VALOARE MINIMA/36 LUNI=121593.60 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=486374.40 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=162124.80
Interne Kennung: 9
Los: LOT-0010
Titel: ATRACURIUM 10mg/ml*5 ml sol inj/sol perf fiola
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=7200 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI= 18000 VALOARE MINIMA/36 LUNI=42120.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=105300.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=35100.00
Interne Kennung: 10
Los: LOT-0011
Titel: ATROPINUM SULFAS 1mg/ml-1ml sol.inj fiola
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=7200 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI= 25200 VALOARE MINIMA/36 LUNI=81144.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=284004.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=94668.00
Interne Kennung: 11
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33622100 Herztherapiemittel
Los: LOT-0012
Titel: AZATHIOPRINUM 50 mg compr compr
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=3600 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI= 10800 VALOARE MINIMA/36 LUNI=1908.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=5724.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=1908.00
Interne Kennung: 12
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33651000 Antiinfektiva zur systemischen Anwendung
Los: LOT-0013
Titel: AZITHROMYCINUM 200mg/5ml pulbere pt sol orala flacon
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=360 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI= 720 VALOARE MINIMA/36 LUNI=13842.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=27684.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=9228.00
Interne Kennung: 13
Los: LOT-0014
Titel: BACLOFENUM 10 mg compr compr
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=1800 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI= 9000 VALOARE MINIMA/36 LUNI=576.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=2880.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=960.00
Interne Kennung: 14
Los: LOT-0015
Titel: BACLOFENUM 25 mg compr compr
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=1800 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI= 9000 VALOARE MINIMA/36 LUNI=1116.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=5580.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=1860.00
Interne Kennung: 15
Los: LOT-0016
Titel: BENDAMUSTIN UM 100 mg pulb pt conc pt sol perf flacon
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=72 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI= 360 VALOARE MINIMA/36 LUNI=29286.72 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=146433.60 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=48811.20
Interne Kennung: 16
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33652100 Antineoplastische Mittel
Los: LOT-0017
Titel: BENDAMUSTIN UM 25 mg pulb pt conc pt sol perf flacon
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=72 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI= 360 VALOARE MINIMA/36 LUNI=7572.96 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=37864.80 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=12621.60
Interne Kennung: 17
Los: LOT-0018
Titel: BENZYLUM BENZOICUM 25%-35 g crema tub
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=720 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI= 1440 VALOARE MINIMA/36 LUNI=7920.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=15840.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=5280.00
Interne Kennung: 18
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33631000 Dermatika
Los: LOT-0019
Titel: BENZYLUM BENZOICUM 25%-50 g crema tub
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=720 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI= 1440 VALOARE MINIMA/36 LUNI=10080.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=20160.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=6720.00
Interne Kennung: 19
Los: LOT-0020
Titel: BETAXOLOLUM 2.5 mg/ml suspensie oftalmica flacon
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=360 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI= 720 VALOARE MINIMA/36 LUNI=4525.20 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=9050.40 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=3016.80
Interne Kennung: 20
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33662100 Ophthalmika
Los: LOT-0021
Titel: BILASTINUM 10 mg compr. compr
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=7200 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI= 28800 VALOARE MINIMA/36 LUNI=9000.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=36000.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=12000.00
Interne Kennung: 21
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33675000 Antihistaminika zur systemischen Anwendung
Los: LOT-0022
Titel: BILASTINUM 20 mg compr. compr
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=3600 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=21600 VALOARE MINIMA/36 LUNI=3816.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=22896.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=7632.00
Interne Kennung: 22
Los: LOT-0023
Titel: BILASTINUM 2,5 mg/ml -120 ml sol orala flacon
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=360 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=720 VALOARE MINIMA/36 LUNI=11134.80 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=22269.60 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=7423.20
Interne Kennung: 23
Los: LOT-0024
Titel: BIMATOPROSTUM 0,1mg/ml-3ml sol.oftalmica flacon
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=360 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=720 VALOARE MINIMA/36 LUNI=16898.40 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=33796.80 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=11265.60
Interne Kennung: 24
Los: LOT-0025
Titel: BIMATOPROSTUM +TIMOLOLUM 0.3 mg/ml +5mg/ml sol.oftalmica flacon
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=360 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=720 VALOARE MINIMA/36 LUNI=15451.20 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=30902.40 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=10300.80
Interne Kennung: 25
Los: LOT-0026
Titel: BRINZOLAMIDUM 10mg/ml-5 ml sol oftalmica flacon
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=360 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=720 VALOARE MINIMA/36 LUNI=7887.60 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=15775.20 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=5258.40
Interne Kennung: 26
Los: LOT-0027
Titel: BRINZOLAMIDUM + TIMOLOLUM 10 mg/ ml + 5 mg/ ml sol.oftalmica flacon
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=360 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=720 VALOARE MINIMA/36 LUNI=17280.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=34560.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=11520.00
Interne Kennung: 27
Los: LOT-0028
Titel: BRIVARACETAMUM 10 mg/ ml sol inj/perf flacon
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=360 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=2160 VALOARE MINIMA/36 LUNI=35197.20 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=211183.20 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=70394.40
Interne Kennung: 28
Los: LOT-0029
Titel: BUPIVACAINUM 5mg/ml sol inj fiola
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=10800 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=21600 VALOARE MINIMA/36 LUNI=109404.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=218808.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=72936.00
Interne Kennung: 29
Los: LOT-0030
Titel: CELECOXIBUM 100 mg cps cps
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=3240 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=10800 VALOARE MINIMA/36 LUNI=1814.40 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=6048.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=2016.00
Interne Kennung: 30
Los: LOT-0031
Titel: CELECOXIBUM 200 mg cps cps
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=3240 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=10800 VALOARE MINIMA/36 LUNI=3531.60 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=11772.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=3924.00
Interne Kennung: 31
Los: LOT-0032
Titel: CISPLATINUM 1 mg/ml-100 ml Conc.ptr.sol perf flacon
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=3600 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=7200 VALOARE MINIMA/36 LUNI=259956.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=519912.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=173304.00
Interne Kennung: 32
Los: LOT-0033
Titel: CISPLATINUM 1 mg/ml-10 ml Conc. Pt. sol. Perf flacon
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=3600 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=28800 VALOARE MINIMA/36 LUNI=38412.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=307296.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=102432.00
Interne Kennung: 33
Los: LOT-0034
Titel: CLINDAMYCINUM 150 mg cps cps
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=5760 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=28800 VALOARE MINIMA/36 LUNI=3283.20 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=16416.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=5472.00
Interne Kennung: 34
Los: LOT-0035
Titel: CLINDAMYCINUM 300 mg cps cps
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=5760 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=28800 VALOARE MINIMA/36 LUNI=6566.40 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=32832.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=10944.00
Interne Kennung: 35
Los: LOT-0036
Titel: CLINDAMYCINUM 600 mg cpr cpr
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=4320 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=12960 VALOARE MINIMA/36 LUNI=8510.40 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=25531.20 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=8510.40
Interne Kennung: 36
Los: LOT-0037
Titel: COMBINATII (AZELASTINUM + FLUTICASONUM) 137 micrograme/ 50 micrograme/ d oza spray nazal tub
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=180 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=360 VALOARE MINIMA/36 LUNI=10207.80 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=20415.60 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=6805.20
Interne Kennung: 37
Los: LOT-0038
Titel: COMBINATII (CALCIPOTRIOLUM + BETAMETHASONUM)tip Daivobet sau echivalent 50micrograme/0.5mg/g unguent tub
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=720 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=1440 VALOARE MINIMA/36 LUNI=22478.40 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=44956.80 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=14985.60
Interne Kennung: 38
Los: LOT-0039
Titel: COMBINATII (NEOMYCI NUM + DEXAMET HASONUM + POLIMYXY NUM)tip Maxitrol sau echivalent 3500 UI + 1 mg + 6000 UI/1 m l-5ml solutie oftalmica flacon
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=360 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=720 VALOARE MINIMA/36 LUNI=5403.60 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=10807.20 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=3602.40
Interne Kennung: 39
Los: LOT-0040
Titel: COMBINATII (TOBRAMICINA+DEXAMETAZONA)tip Dexatobrom sau echivalent 3mg+1mg-3,5 g unguent oftalmic tub
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=360 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=1440 VALOARE MINIMA/36 LUNI=3733.20 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=14932.80 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=4977.60
Interne Kennung: 40
Los: LOT-0041
Titel: COMPLEX DE FER (III) IZOMALTOZAT 100 mg/ml-1ml sol.inj/perf fiole
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=3600 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=8640 VALOARE MINIMA/36 LUNI=343980.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=825552.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=275184.00
Interne Kennung: 41
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33621300 Antianämika
Los: LOT-0042
Titel: COMPLEX DE HIDROXID DE FIER (III) POLIMALTOZAT 10 mg/ml-150 ml sirop flacon
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=360 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=720 VALOARE MINIMA/36 LUNI=7840.80 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=15681.60 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=5227.20
Interne Kennung: 42
Los: LOT-0043
Titel: COMPLEX DE HIDROXID DE FIER (III) SUCROZA 100mg/5 ml sol inj/perf fiola
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=7200 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=28800 VALOARE MINIMA/36 LUNI=362016.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=1448064.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=482688.00
Interne Kennung: 43
Los: LOT-0044
Titel: CYANOCOBALAMINUM 50mcg/ml-1 ml sol inj fiola
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=10800 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=43200 VALOARE MINIMA/36 LUNI=74628.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=298512.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=99504.00
Interne Kennung: 44
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33616000 Vitamine
Los: LOT-0045
Titel: CYCLOPENTOLATI HYDROCHLORIDUM 10 mg/ml-5 ml sol oftalmica flacon
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=360 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=720 VALOARE MINIMA/36 LUNI=15814.80 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=31629.60 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=10543.20
Interne Kennung: 45
Los: LOT-0046
Titel: DAPTOMYCINUM 500mg pulb pt sol inj/perf flacon
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=180 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=360 VALOARE MINIMA/36 LUNI=71953.20 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=143906.40 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=47968.80
Interne Kennung: 46
Los: LOT-0047
Titel: DEFEROXAMINUM 500mg pulb pt sol inj/perf flacon
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=180 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=360 VALOARE MINIMA/36 LUNI=2158.20 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=4316.40 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=1438.80
Interne Kennung: 47
Los: LOT-0048
Titel: DEXTRAN 40/NaCl D40 100 g/l in sol de NaCl-500 ml sol.perf flacon
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=216 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=432 VALOARE MINIMA/36 LUNI=4631.04 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=9262.08 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=3087.36
Interne Kennung: 48
Los: LOT-0049
Titel: DOBUTAMINA ADMEDA 250 mg/50 ml sol perf fiola
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=3600 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=7200 VALOARE MINIMA/36 LUNI=81144.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=162288.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=54096.00
Interne Kennung: 49
Los: LOT-0050
Titel: DOBUTAMINUM 250mg/20ml conc.pt.sol.perf. flacon
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=3600 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=10800 VALOARE MINIMA/36 LUNI=58284.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=174852.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=58284.00
Interne Kennung: 50
Los: LOT-0051
Titel: DOPAMINUM 5 mg/ml -10 ml sol inj fiola
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=21600 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=54000 VALOARE MINIMA/36 LUNI=220536.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=551340.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=183780.00
Interne Kennung: 51
Los: LOT-0052
Titel: DOXORUBICINUM 20 mg Conc.ptr.sol perf flacon
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=1800 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=3600 VALOARE MINIMA/36 LUNI=57780.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=115560.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=38520.00
Interne Kennung: 52
Los: LOT-0053
Titel: DOXORUBICINUM 200 mg Conc ptr sol perf flacon
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=360 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=1800 VALOARE MINIMA/36 LUNI=92782.80 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=463914.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=154638.00
Interne Kennung: 53
Los: LOT-0054
Titel: DROTAVERINUM 40mg/2ml sol.inj fiola
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=72000 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=216000 VALOARE MINIMA/36 LUNI=79200.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=237600.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=79200.00
Interne Kennung: 54
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33632200 Muskelrelaxanzien
Los: LOT-0055
Titel: EPINEPHRINUM 150micrograme sol inj seringa preumpluta
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=180 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=360 VALOARE MINIMA/36 LUNI=30369.60 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=60739.20 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=20246.40
Interne Kennung: 55
Los: LOT-0056
Titel: EPIRUBICINUM 200mg Conc pt solinj/perf/pulb pt sol inj/perf flacon
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=720 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=2880 VALOARE MINIMA/36 LUNI=333208.80 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=1332835.20 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=444278.40
Interne Kennung: 56
Los: LOT-0057
Titel: EPOETINUM ALFA 40000UI /ml 1ml sol inj seringa preumpluta
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=180 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=360 VALOARE MINIMA/36 LUNI=135223.20 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=270446.40 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=90148.80
Interne Kennung: 57
Los: LOT-0058
Titel: EPTACOG ALFA ACTIVAT 1mg(50kui) pulb liof +solv flacon
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=36 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=360 VALOARE MINIMA/36 LUNI=81536.76 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=815367.60 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=271789.20
Interne Kennung: 58
Los: LOT-0059
Titel: ERGOMETRINUM 0,2mg/ml-1 ml sol inj fiole
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=3600 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=10800 VALOARE MINIMA/36 LUNI=25488.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=76464.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=25488.00
Interne Kennung: 59
Los: LOT-0060
Titel: FAMOTIDINUM 20mg sol.perf flacon
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=36000 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=180000 VALOARE MINIMA/36 LUNI=204120.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=1020600.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=340200.00
Interne Kennung: 60
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33610000 Arzneimittel für Verdauungstrakt und Stoffwechsel
Los: LOT-0061
Titel: FLUMAZENILUM 0,1mg/ml-5ml sol.inj./perf fiola
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=720 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=3600 VALOARE MINIMA/36 LUNI=12794.40 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=63972.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=21324.00
Interne Kennung: 61
Los: LOT-0062
Titel: FUROSEMIDUM 10mg/ml-2 ml sol inj fiola
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=216000 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=324000 VALOARE MINIMA/36 LUNI=259200.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=388800.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=129600.00
Interne Kennung: 62
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33622300 Diuretika
Los: LOT-0063
Titel: GADOBUTROLUM 1,0 mmol/ ml -15 ml sol inj flacon
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=3600 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=7200 VALOARE MINIMA/36 LUNI=1177344.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=2354688.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=784896.00
Interne Kennung: 63
Los: LOT-0064
Titel: GADOBUTROLUM 1,0 mmol/ ml -30 ml sol inj flacon
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=3600 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI= 7200 VALOARE MINIMA/36 LUNI=2248632.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=4497264.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=1499088.00
Interne Kennung: 64
Haupteinstufung (cpv): 33652100 Antineoplastische Mittel
Los: LOT-0065
Titel: GADOBUTROLUM 1,0 mmol/ ml -7,5 ml sol inj flacon
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=3600 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=7200 VALOARE MINIMA/36 LUNI=588672.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=1177344.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=329448.00
Interne Kennung: 65
Los: LOT-0066
Titel: GELATINUM tip Gelofusin sau echivalent 4g/100 ml-500 ml sol perf flacon
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=3600 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=10800 VALOARE MINIMA/36 LUNI=54648.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=163944.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=54648.00
Interne Kennung: 66
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33692000 Arzneimittellösungen
Los: LOT-0067
Titel: GEMCITABINUM 1200 mg/120 ml sol perf punga
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=720 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI= 7200 VALOARE MINIMA/36 LUNI=381333.60 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=3813336.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=1271112.00
Interne Kennung: 67
Los: LOT-0068
Titel: GEMCITABINUM 1600 mg/160 ml sol perf punga
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=720 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI= 7200 VALOARE MINIMA/36 LUNI=501163.20 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=5011632.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=1670544.00
Interne Kennung: 68
Los: LOT-0069
Titel: GEMCITABINUM 2000 mg/200 ml sol perf punga
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=720 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=7200 VALOARE MINIMA/36 LUNI=561124.80 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=5611248.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=1870416.00
Interne Kennung: 69
Los: LOT-0070
Titel: GLUCOSUM 10%-250ml sol perf flacon
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=54000 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=108000 VALOARE MINIMA/36 LUNI=231120.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=462240.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=154080.00
Interne Kennung: 70
Los: LOT-0071
Titel: GLUCOSUM 5%-250ml sol perf flacon
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=126000 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=180000 VALOARE MINIMA/36 LUNI=446040.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=637200.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=212400.00
Interne Kennung: 71
Los: LOT-0072
Titel: GRANISETRONUM 1 mg/1ml-3ml conc.pt sol. inj/perf fiola
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=3600 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=18000 VALOARE MINIMA/36 LUNI=90864.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=454320.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=151440.00
Interne Kennung: 72
Los: LOT-0073
Titel: HALOPERIDOLUM 5mg/ml-1 ml sol inj fiola
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=3600 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=21600 VALOARE MINIMA/36 LUNI=8136.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=48816.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=16272.00
Interne Kennung: 73
Los: LOT-0074
Titel: HEXOPRENALINUM 10 mcg/2ml sol.inj fiola
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=3600 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=21600 VALOARE MINIMA/36 LUNI=12816.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=76896.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=25632.00
Interne Kennung: 74
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33641200 Andere Gynäkologika
Los: LOT-0075
Titel: IBUPROFEN 400 mg sol perf flacon
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=7200 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=21600 VALOARE MINIMA/36 LUNI=104472.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=313416.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=104472.00
Interne Kennung: 75
Los: LOT-0076
Titel: IDARUBICINUM 5 mg pulb pt sol inj/perf flacon
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=180 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=720 VALOARE MINIMA/36 LUNI=21740.40 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=86961.60 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=28987.20
Interne Kennung: 76
Los: LOT-0077
Titel: IMUNOGLOBU LINA NORMALA PT. ADM. INTRAVASCULA RA tip INTRATECT 50 g/l sau echivalent 50 g/l-200 ml sol perf flacon
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=180 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=360 VALOARE MINIMA/36 LUNI=582802.20 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=1165604.40 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=388534.80
Interne Kennung: 77
Los: LOT-0078
Titel: IMUNOGLOBU LINA NORMALA PT. ADM. INTRAVASCULA RA tip INTRATECT 50 g/l sau echivalent 50 g/l-50 ml sol perf flacon
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=720 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=3600 VALOARE MINIMA/36 LUNI=593287.20 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=2966436.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=988812.00
Interne Kennung: 78
Los: LOT-0079
Titel: IMUNOGLOBU LINA NORMALA PT. ADM. INTRAVASCULA RA tip INTRATECT 50 g/l sau echivalent 50 g/l-20 ml sol perf flacon
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=360 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=1080 VALOARE MINIMA/36 LUNI=131846.40 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=395539.20 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=131846.40
Interne Kennung: 79
Los: LOT-0080
Titel: IMUNOGLOBU LINA NORMALA PT. ADM. INTRAVASCULA RA tip PRIVIGEN 100 mg/ml sau echivalent 100 mg/ml- 1 flacon x 200 ml solutie perfuzabila sol perf flacon
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=36 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=180 VALOARE MINIMA/36 LUNI=186981.48 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=934907.40 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=311635.80
Interne Kennung: 80
Los: LOT-0081
Titel: IMUNOGLOBU LINA UMANA NORMALA tip CUTAQUIG 165 mg/ml sau echivalent 165 mg/ml-48 ml sol inj sol inj subcutanat flacon
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=36 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=72 VALOARE MINIMA/36 LUNI=105164.28 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=203128.56 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=67709.52
Interne Kennung: 81
Los: LOT-0082
Titel: IMUNOGLOBU LINA UMANA NORMALA tip CUTAQUIG 165 mg/ml sau echivalent 165 mg/ml-24 ml sol inj subcutanat flacon
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=216 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=576 VALOARE MINIMA/36 LUNI=304946.64 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=813191.04 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=271063.68
Interne Kennung: 82
Los: LOT-0083
Titel: IMUNOGLOBU LINA UMANA NORMALA tip CUTAQUIG 165 mg/ml sau echivalent 165 mg/ml-12 ml sol inj subcutanat flacon
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=36 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=72 VALOARE MINIMA/36 LUNI=25952.04 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=51904.08 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=17301.36
Interne Kennung: 83
Los: LOT-0084
Titel: IMUNOGLOBU LINA UMANA NORMALA tip CUTAQUIG 165 mg/ml sau echivalent 165 mg/ml-6 ml sol inj subcutanat flacon
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=36 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=72 VALOARE MINIMA/36 LUNI=13516.20 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=27032.40 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=9010.80
Interne Kennung: 84
Los: LOT-0085
Titel: IMUNOGLOBULIN A NORMALA PT. ADM. INTRAVASCULARA tip IG VENA 1 g/20 ml sau echivalent 1 g/20 ml+ 1 set pt. Perfuzare sol perf flacon
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=36 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=180 VALOARE MINIMA/36 LUNI=11235.24 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=56176.20 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=18725.40
Interne Kennung: 85
Los: LOT-0086
Titel: IMUNOGLOBULIN A NORMALA PT. ADM. INTRAVASCULARA tip IG VENA 10 g/200 ml sau echivalent 10 g/200 ml+ 1 set pentru administrare sol perf flacon
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=360 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=1080 VALOARE MINIMA/36 LUNI=1042394.40 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=3127183.20 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=1042394.40
Interne Kennung: 86
Los: LOT-0087
Titel: IMUNOGLOBULIN A NORMALA PT. ADM. INTRAVASCULARA tip IG VENA 5 g/100 ml sau echivalent 5 g/100 ml + 1 set pentru administrare sol perf flacon
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=360 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=2160 VALOARE MINIMA/36 LUNI=521488.80 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=3128932.80 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=1042977.60
Interne Kennung: 87
Los: LOT-0088
Titel: IMUNOGLO-BULINA NORMALA PT. ADM. INTRA-VASCULARA tip INTRATECT 50 g/l sau echivalent 50 g/l -100 ml sol perf flacon
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=360 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=1800 VALOARE MINIMA/36 LUNI=588204.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=2941020.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=980340.00
Interne Kennung: 88
Los: LOT-0089
Titel: IMUNOGLOBULINA NORMALA PT. ADM. INTRAVASCULARA tip KIOVIG 100mg/ml sau echivalent 100mg/ ml- Cutie x 1 flac. x 100ml sol. perf. (10g/100ml) sol perf flacon
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=360 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI= 2160 VALOARE MINIMA/36 LUNI=995767.20 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=5974603.20 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=1991534.40
Interne Kennung: 89
Los: LOT-0090
Titel: IMUNOGLOBULINA NORMALA PT. ADM. INTRAVASCULARA tip KIOVIG 100mg/ml sau echivalent 100mg/ ml -Cutie x 1 flac. x 50ml sol. perf. (5g/50ml) sol perf flacon
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=360 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI= 2880 VALOARE MINIMA/36 LUNI=499035.60 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=3992284.80 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=1330761.60
Interne Kennung: 90
Los: LOT-0091
Titel: IMUNOGLOBULINA NORMALA PT. ADM. INTRAVASCULARA tip KIOVIG 100mg/ml sau echivalent Cutie x 1 flac x 25 ml sol. perf.(2,5g/25ml) sol perf flacon
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=180 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=2160 VALOARE MINIMA/36 LUNI=131653.80 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=1579845.60 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=526615.20
Interne Kennung: 91
Los: LOT-0092
Titel: IMUNOGLOBULINA NORMALA PT. ADM. INTRAVASCULARA tip PANZYGA 100 mg/ml sau echivalent Cutie cu 1 flac. din sticla, cu capacitatea de 70 ml, cu 50 ml sol. perf. sol perf flacon
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=360 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=1080 VALOARE MINIMA/36 LUNI=707529.60 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=2122588.80 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=707529.60
Interne Kennung: 92
Los: LOT-0093
Titel: IMUNOGLOBULINA NORMALA PT. ADM. INTRAVASCULARA tip PANZYGA 100 mg/ml sau echivalent Cutie cu 1 flac. din sticla, cu capacitatea de 100 ml, cu 100 ml sol. perf. sol perf flacon
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=180 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=720 VALOARE MINIMA/36 LUNI=701791.20 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=2807164.80 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=935721.60
Interne Kennung: 93
Los: LOT-0094
Titel: IMUNOGLOBULINA NORMALA PT. ADM. INTRAVASCULARA tip PANZYGA 100 mg/ml sau echivalent Cutie cu 1 flac. din sticla, cu capacitatea de 250 ml, cu 200 ml sol. perf. sol perf flacon
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=36 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=360 VALOARE MINIMA/36 LUNI=279567.72 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=2795677.20 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=931892.40
Interne Kennung: 94
Los: LOT-0095
Titel: INDOMETACINUM 1mg/1ml-5 ml sol oftalmica flacon
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=360 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=720 VALOARE MINIMA/36 LUNI=6958.80 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=13917.60 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=4639.20
Interne Kennung: 95
Los: LOT-0096
Titel: INOTUZUMAB OZOGAMICIN 1 mg pulb pt conc pt sol perf flacon
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=36 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=72 VALOARE MINIMA/36 LUNI=1598114.16 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=3196228.32 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=1065409.44
Interne Kennung: 96
Los: LOT-0097
Titel: IOPROMIDUM 370 768,86 mg/ ml -50 ml sol inj flacon
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=3600 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=7200 VALOARE MINIMA/36 LUNI=277992.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=555984.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=185328.00
Interne Kennung: 97
Los: LOT-0098
Titel: IOPROMIDUM 370 768,86 mg/ ml -100 ml sol inj flacon
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=3600 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=7200 VALOARE MINIMA/36 LUNI=522864.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=1045728.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=348576.00
Interne Kennung: 98
Los: LOT-0099
Titel: IOPROMIDUM 370 768,86 mg/ ml -200 ml sol inj flacon
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=3600 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=7200 VALOARE MINIMA/36 LUNI=1052640.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=2105280.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=701760.00
Interne Kennung: 99
Los: LOT-0100
Titel: IRINOTECANUM 1.5 mg/ml-180ml Conc.pt.sol. perf. punga
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=360 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=2160 VALOARE MINIMA/36 LUNI=185432.40 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=1112594.40 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=370864.80
Interne Kennung: 100
Los: LOT-0101
Titel: IRINOTECANUM 1.5 mg/ml-240ml Conc.pt.sol. perf. punga
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=360 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=2160 VALOARE MINIMA/36 LUNI=216777.60 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=1300665.60 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=433555.20
Interne Kennung: 101
Los: LOT-0102
Titel: KANAMYCINUM Hidrocortizon 1% ung oft tub
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=360 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=720 VALOARE MINIMA/36 LUNI=6606.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=13212.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=4404.00
Interne Kennung: 102
Los: LOT-0103
Titel: KETOPROFENUM 100mg/2ml sol.inj fiola
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=36000 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=108000 VALOARE MINIMA/36 LUNI=68400.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=205200.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=68400.00
Interne Kennung: 103
Los: LOT-0104
Titel: LEVETIRACETAMUM 100mg/ml conc.pt sol. perf flacon
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=3600 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=10800 VALOARE MINIMA/36 LUNI=111996.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=335988.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=111996.00
Interne Kennung: 104
Los: LOT-0105
Titel: LIDOCAINUM 20 mg/ml-2ml sol.inj fiola
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=10800 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=21600 VALOARE MINIMA/36 LUNI=11556.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=23112.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=7704.00
Interne Kennung: 105
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33661100 Anästhetika
Los: LOT-0106
Titel: LIDOCAINUM 20 mg/ml-5 ml sol.inj fiola
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=10800 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=21600 VALOARE MINIMA/36 LUNI=22356.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=44712.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=14904.00
Interne Kennung: 106
Los: LOT-0107
Titel: LIDOCAINUM 40 mg/ml-2 ml sol.inj fiola
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=10800 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=21600 VALOARE MINIMA/36 LUNI=75384.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=150768.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=50256.00
Interne Kennung: 107
Los: LOT-0108
Titel: LIDOCAINUM 10 mg/ml-10 ml sol.inj fiola
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=36000 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=108000 VALOARE MINIMA/36 LUNI=181080.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=543240.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=181080.00
Interne Kennung: 108
Los: LOT-0109
Titel: LIDOCAINUM CLORHIDRAT 42 mg/ ml gel seringa
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=360 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=1080 VALOARE MINIMA/36 LUNI=40118.40 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=120355.20 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=40118.40
Interne Kennung: 109
Los: LOT-0110
Titel: LINEZOLID 2mg/ml-300ml sol perf flacon/punga
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=7200 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI= 21600 VALOARE MINIMA/36 LUNI=1554552.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=4663656.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=1554552.00
Interne Kennung: 110
Los: LOT-0111
Titel: LOPERAMID 2 mg cps cps
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=3600 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=7200 VALOARE MINIMA/36 LUNI=1764.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=3528.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=1176.00
Interne Kennung: 111
Los: LOT-0112
Titel: LORATADINA 10 mg cpr cpr
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=10800 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=64800 VALOARE MINIMA/36 LUNI=7560.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=45360.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=15120.00
Interne Kennung: 112
Los: LOT-0113
Titel: MANNITOLUM 200 g/ l -250 ml sol perf punga
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=36000 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=108000 VALOARE MINIMA/36 LUNI=256680.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=770040.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=256680.00
Interne Kennung: 113
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33692400 Perfusionslösungen
Los: LOT-0114
Titel: MANNITOLUM 200 g/ l -500 ml sol perf punga
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=36000 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=108000 VALOARE MINIMA/36 LUNI=394560.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=1183680.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=394560.00
Interne Kennung: 114
Los: LOT-0115
Titel: MELOXICAMUM 15mg/1,5ml sol inj fiola
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=3600 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=10800 VALOARE MINIMA/36 LUNI=7668.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=23004.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=7668.00
Interne Kennung: 115
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33661200 Analgetika
Los: LOT-0116
Titel: METAMIZOLUM NATRICUM 500 mg/ml-2ml sol.inj fiola
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=360000 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=864000 VALOARE MINIMA/36 LUNI=475200.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=1140480.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=380160.00
Interne Kennung: 116
Los: LOT-0117
Titel: METHYILPREDNISOLONUM 1 mg/g unguent tub
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=360 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=720 VALOARE MINIMA/36 LUNI=11786.40 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=23572.80 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=7857.60
Interne Kennung: 117
Los: LOT-0118
Titel: METHYILPREDNISOLONUM 1 mg/g crema tub
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=360 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=720 VALOARE MINIMA/36 LUNI=10087.20 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=20174.40 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=6724.80
Interne Kennung: 118
Los: LOT-0119
Titel: METHYLERGOMETRINUM 0,2mg/ml sol inj fiola
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=3600 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=10800 VALOARE MINIMA/36 LUNI=21780.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=65340.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=21780.00
Interne Kennung: 119
Los: LOT-0120
Titel: METOCLOPRAMIDUM 5 mg/ ml-2 ml sol inj fiola
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=57600 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=165600 VALOARE MINIMA/36 LUNI=358848.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=1031688.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=343896.00
Interne Kennung: 120
Los: LOT-0121
Titel: METOPROLOLUM SUCCINAT 50 mg compr compr
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=21600 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=86400 VALOARE MINIMA/36 LUNI=10800.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=43200.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=14400.00
Interne Kennung: 121
Los: LOT-0122
Titel: METRONIDAZOLUM 5 mg/ml-100ml sol.perf flacon
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=54000 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=108000 VALOARE MINIMA/36 LUNI=240840.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=481680.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=160560.00
Interne Kennung: 122
Los: LOT-0123
Titel: METRONIDAZOLUM 500 mg/100 ml sol.perf flacon
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=54000 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=108000 VALOARE MINIMA/36 LUNI=255420.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=510840.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=170280.00
Interne Kennung: 123
Los: LOT-0124
Titel: METRONIDAZOLUM A in glucoza 5 g/ l sol.perf flacon
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=36000 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=90000 VALOARE MINIMA/36 LUNI=272520.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=681300.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=227100.00
Interne Kennung: 124
Los: LOT-0125
Titel: MOXIFLOXACINUM 5mg/ml 5ml pic oft flacon
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=360 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=720 VALOARE MINIMA/36 LUNI=6649.20 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=13298.40 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=4432.80
Interne Kennung: 125
Los: LOT-0126
Titel: NEFOPAMUM 20mg/2ml sol inj fiola
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=14400 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=43200 VALOARE MINIMA/36 LUNI=141408.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=424224.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=141408.00
Interne Kennung: 126
Los: LOT-0127
Titel: NELARABINUM 5 mg/ml-50 ml sol perf flacon
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=180 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=360 VALOARE MINIMA/36 LUNI=213660.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=427320.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=142440.00
Interne Kennung: 127
Los: LOT-0128
Titel: NEOSTIGMINI METILSULFAS 0.5mg/ml - 1ml sol inj fiola
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=25200 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=72000 VALOARE MINIMA/36 LUNI=105840.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=302400.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=100800.00
Interne Kennung: 128
Los: LOT-0129
Titel: NIMODIPINUM 10mg/50ml sol.perf flacon
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=1080 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=4320 VALOARE MINIMA/36 LUNI=29019.60 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=116078.40 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=38692.80
Interne Kennung: 129
Los: LOT-0130
Titel: NITROGLYCERINUM 0.4mg/doza spray flacon
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=216 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=360 VALOARE MINIMA/36 LUNI=2972.16 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=4953.60 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=1651.20
Interne Kennung: 130
Los: LOT-0131
Titel: NITROGLYCERINUM 1mg/ml-10ml sol.perf. fiola
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=3600 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=18000 VALOARE MINIMA/36 LUNI=27972.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=139860.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=46620.00
Interne Kennung: 131
Los: LOT-0132
Titel: OBINUTUZUM ABUM 1000 mg Conc.pt.sol. perf. flacon
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=36 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=72 VALOARE MINIMA/36 LUNI=383555.88 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=767111.76 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=255703.92
Interne Kennung: 132
Los: LOT-0133
Titel: OLOPATADINUM 1mg/ml-5ml sol oftalmica flacon
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=180 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=360 VALOARE MINIMA/36 LUNI=5835.60 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=11671.20 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=3890.40
Interne Kennung: 133
Los: LOT-0134
Titel: ONDANSETRONUM 2mg/ml-4ml sol.inj fiola
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=21600 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=72000 VALOARE MINIMA/36 LUNI=326160.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=1087200.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=362400.00
Interne Kennung: 134
Los: LOT-0135
Titel: ONDANSETRONUM 4 mg cpr cpr
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=7200 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=36000 VALOARE MINIMA/36 LUNI=18864.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=94320.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=31440.00
Interne Kennung: 135
Los: LOT-0136
Titel: PACLITAXELUM 6mg/ml- 25 ml Conc.pt.sol. perf. flacon
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=720 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=2160 VALOARE MINIMA/36 LUNI=440683.20 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=1322049.60 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=440683.20
Interne Kennung: 136
Los: LOT-0137
Titel: PACLITAXELUM 6mg/ml-5ml Conc.pt.sol. perf. flacon
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=2160 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=8640 VALOARE MINIMA/36 LUNI=120463.20 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=481852.80 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=160617.60
Interne Kennung: 137
Los: LOT-0138
Titel: PACLITAXELUM 6mg/ml-16.7ml Conc.pt.sol. perf. flacon
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=2160 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=4320 VALOARE MINIMA/36 LUNI=190058.40 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=380116.80 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=126705.60
Interne Kennung: 138
Los: LOT-0139
Titel: PACLITAXELUM 6mg/ml- 50 ml Conc.pt.sol. perf. flacon
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=720 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=2160 VALOARE MINIMA/36 LUNI=217540.80 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=652622.40 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=217540.80
Interne Kennung: 139
Los: LOT-0140
Titel: PACLITAXELUM 5 mg/ml-Cutie cu 1 flac. a 100 mg pulb. pt. dispersie perf. pulb pt dispersii perf flacon
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=360 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=720 VALOARE MINIMA/36 LUNI=925351.20 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=1850702.40 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=616900.80
Interne Kennung: 140
Los: LOT-0141
Titel: PANTOPRAZOLUM 40mg pulb.pt sol.inj flacon
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=108000 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=216000 VALOARE MINIMA/36 LUNI=1159920.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=2319840.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=773280.00
Interne Kennung: 141
Los: LOT-0142
Titel: PARACETAMOLUM 10mg/ml-100ml sol.perf flacon
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=36000 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=180000 VALOARE MINIMA/36 LUNI=204480.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=1022400.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=340800.00
Interne Kennung: 142
Los: LOT-0143
Titel: PARACETAMOLUM 10 mg/ml-100 ml sol.perf punga
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=36000 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=108000 VALOARE MINIMA/36 LUNI=163800.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=491400.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=163800.00
Interne Kennung: 143
Los: LOT-0144
Titel: PARACETAMOLUM 10 mg/ml-50 ml sol.perf punga
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=36000 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=108000 VALOARE MINIMA/36 LUNI=78480.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=235440.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=78480.00
Interne Kennung: 144
Los: LOT-0145
Titel: PENTOXIFYLLINUM 100 mg/5 ml conc pt sol perf fiola
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=18000 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=36000 VALOARE MINIMA/36 LUNI=120960.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=241920.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=80640.00
Interne Kennung: 145
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33622000 Arzneimittel für das kardiovaskuläre System
Los: LOT-0146
Titel: PHENYLEFRINUM 100mg/ml-10ml sol.oft flacon
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=720 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=3600 VALOARE MINIMA/36 LUNI=12643.20 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=63216.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=21072.00
Interne Kennung: 146
Los: LOT-0147
Titel: PHYTOMENADIONUM 10mg/ml-1ml sol.inj fiola
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=36000 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=165600 VALOARE MINIMA/36 LUNI=328320.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=1510272.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=503424.00
Interne Kennung: 147
Los: LOT-0148
Titel: PIRACETAM 1 g/5 ml sol inj fiola
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=21600 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=86400 VALOARE MINIMA/36 LUNI=128304.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=513216.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=171072.00
Interne Kennung: 148
Los: LOT-0149
Titel: POLATUZUMAB VEDOTIN 20 mg/ml-20 ml continand 140 mg polatuzumab vedotin pulb pt conc pt sol perf flacon
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=36 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=72 VALOARE MINIMA/36 LUNI=1568833.92 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=3137667.84 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=1045889.28
Interne Kennung: 149
Los: LOT-0150
Titel: POLATUZUMAB VEDOTIN 20 mg/ml- 6 ml continand 30 mg polatuzumab vedotin pulb pt conc pt sol perf flacon
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=36 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=72 VALOARE MINIMA/36 LUNI=337026.96 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=674053.92 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=224684.64
Interne Kennung: 150
Los: LOT-0151
Titel: POVIDON - IODINE 10 %-100 ml solutie pentru tegumente si mucoase flacon
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=3600 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=7200 VALOARE MINIMA/36 LUNI=196200.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=392400.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=130800.00
Interne Kennung: 151
Los: LOT-0152
Titel: PREGABALINUM 75 mg cps cps
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=5040 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=10080 VALOARE MINIMA/36 LUNI=4334.40 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=8668.80 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=2889.60
Interne Kennung: 152
Los: LOT-0153
Titel: PREGABALINUM 150 mg cps cps
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=5040 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=20160 VALOARE MINIMA/36 LUNI=5292.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=21168.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=7056.00
Interne Kennung: 153
Los: LOT-0154
Titel: PREGABALINUM 300 mg cps cps
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=5040 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=10080 VALOARE MINIMA/36 LUNI=9576.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=19152.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=6384.00
Interne Kennung: 154
Los: LOT-0155
Titel: PROPAFENONUM 150mg compr compr
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=4320 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=12960 VALOARE MINIMA/36 LUNI=13953.60 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=41860.80 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=13953.60
Interne Kennung: 155
Los: LOT-0156
Titel: PROPOFOLUM 10mg/ml-20ml emulsie inj/perf fiola
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=18000 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=36000 VALOARE MINIMA/36 LUNI=93420.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=186840.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=62280.00
Interne Kennung: 156
Los: LOT-0157
Titel: PROPOFOLUM 10mg/ml-50 ml sol.perf flacon
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=1800 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=3600 VALOARE MINIMA/36 LUNI=33984.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=67968.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=22656.00
Interne Kennung: 157
Los: LOT-0158
Titel: Punga tricamerala pentru nutritie(aminoacizi, emulsie lipidică, glucoză si electroliţi, cu administrare prin vena centrala ) MCT/LCT 1875 ml emulsie perf punga
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=720 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=4320 VALOARE MINIMA/36 LUNI=228470.40 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=1370822.40 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=456940.80
Interne Kennung: 158
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33692210 Nahrungsmittellösungen für parenterale Ernährung
Los: LOT-0159
Titel: PYRIDOXINUM 50mg/2ml sol.inj fiola
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=126000 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=216000 VALOARE MINIMA/36 LUNI=595980.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=1021680.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=340560.00
Interne Kennung: 159
Los: LOT-0160
Titel: PYRIDOXINUM 250 mg/5 ml sol.inj fiola
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=10800 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=36000 VALOARE MINIMA/36 LUNI=71280.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=237600.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=79200.00
Interne Kennung: 160
Los: LOT-0161
Titel: ROPIVACAINUM 10mg/ml-20ml sol inj fiola
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=3600 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=18000 VALOARE MINIMA/36 LUNI=42948.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=214740.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=71580.00
Interne Kennung: 161
Los: LOT-0162
Titel: ROPIVACAINUM 2 mg/ml-200 ml sol perf punga
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=360 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=1080 VALOARE MINIMA/36 LUNI=6375.60 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=19126.80 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=6375.60
Interne Kennung: 162
Los: LOT-0163
Titel: SALMETEROLUM +FLUTICASONUM 25mcg/125mcg susp inhal presurizat flacon
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=72 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=144 VALOARE MINIMA/36 LUNI=5597.28 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=11194.56 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=3731.52
Interne Kennung: 163
Los: LOT-0164
Titel: SEMAGLUTIDU M tip RYBELSUS sau echivalent 14 mg cpr cpr
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=36 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=6480 VALOARE MINIMA/36 LUNI=515.88 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=92858.40 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=30952.80
Interne Kennung: 164
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33615000 Antidiabetika
Los: LOT-0165
Titel: SEMAGLUTIDU M tip RYBELSUS sau echivalent 3 mg cpr cpr
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=36 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=2160 VALOARE MINIMA/36 LUNI=167.76 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=10065.60 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=3355.20
Interne Kennung: 165
Los: LOT-0166
Titel: SEMAGLUTIDU M tip RYBELSUS sau echivalent 7 mg cpr cpr
Interne Kennung: 166
Los: LOT-0167
Titel: SOLUTIE DE IRIGARE NaCl 0,9% 3000 ml sol punga
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=3600 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=10800 VALOARE MINIMA/36 LUNI=234000.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=702000.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=234000.00
Interne Kennung: 167
Los: LOT-0168
Titel: SOLUTIE OFTALMICA POLISALINA ECHILIBRATA combinatii-500 ml sol.oftalmica punga/flacon
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=1800 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=3600 VALOARE MINIMA/36 LUNI=50400.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=100800.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=33600.00
Interne Kennung: 168
Los: LOT-0169
Titel: SORBITOL 50g/l-2000 ml sol punga
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=7200 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=21600 VALOARE MINIMA/36 LUNI=114552.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=343656.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=114552.00
Interne Kennung: 169
Los: LOT-0170
Titel: SUCRALFATUM 1 g compr. compr.
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=3600 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=14400 VALOARE MINIMA/36 LUNI=2844.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=11376.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=3792.00
Interne Kennung: 170
Los: LOT-0171
Titel: SUGAMMADEXUM 100mg/ml sol.inj flacon
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=1080 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=3600 VALOARE MINIMA/36 LUNI=248421.60 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=828072.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=276024.00
Interne Kennung: 171
Los: LOT-0172
Titel: SULFAMETHOXAZOLUM+TRIMETHOPRIMUM (80mg+16 mg)/ml conc pt sol perf fiola
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=7200 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=21600 VALOARE MINIMA/36 LUNI=100008.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=300024.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=100008.00
Interne Kennung: 172
Los: LOT-0173
Titel: SULODEXIDUM 600ULS/2ml sol.inj fiola
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=10800 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=21600 VALOARE MINIMA/36 LUNI=78192.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=156384.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=52128.00
Interne Kennung: 173
Los: LOT-0174
Titel: TENOXICAMUM 20mg liof pt.sol.inj+solv flacon
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=3600 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=7200 VALOARE MINIMA/36 LUNI=32256.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=64512.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=21504.00
Interne Kennung: 174
Los: LOT-0175
Titel: THIAMINUM 50mg/ml-2ml sol inj fiola
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=36000 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=126000 VALOARE MINIMA/36 LUNI=170280.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=595980.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=198660.00
Interne Kennung: 175
Los: LOT-0176
Titel: TICAGRELOR 90mg compr.film compr.film
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=3240 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=9720 VALOARE MINIMA/36 LUNI=12927.60 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=38782.80 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=12927.60
Interne Kennung: 176
Los: LOT-0177
Titel: TIMOLOLUM 5mg/ml - 5ml sol.oftalmica flacon
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=360 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=720 VALOARE MINIMA/36 LUNI=1807.20 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=3614.40 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=1204.80
Interne Kennung: 177
Los: LOT-0178
Titel: TOBRAMYCINUM 0,3%-3,5 g ung.oft. tub
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=360 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=720 VALOARE MINIMA/36 LUNI=2926.80 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=5853.60 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=1951.20
Interne Kennung: 178
Los: LOT-0179
Titel: TRAMADOLUM 50mg/ml-2ml sol.inj. fiola
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=54000 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=108000 VALOARE MINIMA/36 LUNI=146340.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=292680.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=97560.00
Interne Kennung: 179
Los: LOT-0180
Titel: TRAMADOLUM 200mg compr. compr
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=3600 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=14400 VALOARE MINIMA/36 LUNI=4248.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=16992.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=5664.00
Interne Kennung: 180
Los: LOT-0181
Titel: TRIMEBUTINUM 24 mg/5ml granule gastrorez. Pt sups orala flacon
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=360 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=720 VALOARE MINIMA/36 LUNI=5724.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=11448.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=3816.00
Interne Kennung: 181
Los: LOT-0182
Titel: VENLAFAXINUM 150mg compr. compr
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=14400 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=28800 VALOARE MINIMA/36 LUNI=21168.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=42336.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=14112.00
Interne Kennung: 182