2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Szczaniec, w okresie od 01.01.2027r. do 31.12.2027r.
Beschreibung: 1. 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa w zakresie odbioru i zagospodarowania (odzysk lub unieszkodliwianie) odpadów komunalnych od wszystkich właścicieli nieruchomości zamieszkałych i niektórych niezamieszkałych oraz gminnych budynków i obiektów użyteczności publicznej położonych na terenie Gminy Szczaniec, w sposób zapewniający osiągnięcie odpowiednich poziomów recyklingu, przygotowania do ponownego użycia i odzysku innymi metodami oraz poziomów ograniczenia składowania masy odpadów komunalnych ulegających biodegradacji. 2. Zakres zamówienia obejmuje odbieranie odpadów komunalnych: a) zmieszanych odpadów komunalnych (kod 20 03 01), b) selektywnie zbieranych odpadów komunalnych: - papieru (20 01 01, 15 01 01), - szkła (20 01 02, 15 01 07) , - tworzyw sztucznych (20 01 39, 15 01 02) i opakowań wielomateriałowych (15 01 05), -zmieszanych odpadów opakowaniowych (15 01 06), - odpadów kuchennych ulegających biodegradacji (20 01 08), - odpadów zielonych (20 02 01), - odpadów metalu (15 01 04, 20 01 40), - tekstyliów (20 01 11), - przeterminowanych leków (20 01 32) i chemikaliów (farby, detergenty itp. 20 01 27*, 20 01 28, 20 01 29*, 20 01 30), - zużytych baterii i akumulatorów (20 01 33*, 20 01 34), - zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego (20 01 35*, 20 01 36), - mebli i innych odpadów wielkogabarytowych (20 03 07), - odpadów budowlanych i rozbiórkowych (17 01 01, 17 01 02, 17 01 03, 17 01 07, 17 01 80), - zużytych opon (16 01 03). 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają następujące załączniki: Załącznik nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia;
Interne Kennung: ZK.271.8.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Szczaniec, w okresie od 01.01.2027r. do 31.12.2027r
Beschreibung: Opis Przedmiotu Zamówienia został zawarty w Załączniku nr 1 do SWZ