2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka nábytku do nové městské knihovny ve Skutči
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky je dodávka typového a atypického nábytku pro novostavbu knihovny ve Skutči. Typový mobiliář musí splňovat odpovídající certifikaci. Montáž a usazení všech prvků na místo je součástí plnění veřejné zakázky. Způsob kotvení musí odpovídat technologickým předpisům výrobce. Dílenskou dokumentaci zajistí dodavatel. Před zahájením výroby vybraný uchazeč předloží zadavateli vzorky použitých materiálů a povrchových úprav.
Interne Kennung: N006/25/V00026133
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39155000 Büchereimöbel
5. Los
Los: LOT-0001