52182-2026 - Ergebnis
Polen – Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse – Dostawa żywności na rok 2026 dla 43 Wojskowego Oddziału Gospodarczego
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa żywności na rok 2026 dla 43 Wojskowego Oddziału Gospodarczego
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest Dostawa żywności na rok 2026 dla 43 Wojskowego Oddziału Gospodarczego. 2. Zamawiający informuje, że przewiduje korzystanie z zamówień opcjonalnych (prawo opcji), zgodnie z zapisami wzoru umowy stanowiącej Załącznik nr 7 do SWZ. Zamawiający w załączniku nr 6a-6x do SWZ (formularze cenowe) określa podstawowy poziom zamówienia, który może poszerzyć poprzez zwiększenie ilości do 200% wartości zamówienia podstawowego. 3. Zamawiający wymaga zaoferowania w zamówieniu opcjonalnym produktów spożywczych tożsamych z zaoferowanymi w zamówieniu podstawowych. 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 8 do SIWZ.
Vorherige Bekanntmachung604731-2025
Interne Kennung94/21/PN/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
LosLOT-0023
TitelDostawa pieczywa i wyrobów cukierniczych dla wojsk sojuszniczych
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest Dostawa pieczywa i wyrobów cukierniczych dla wojsk sojuszniczych na rok 2026 dla 43 Wojskowego Oddziału Gospodarczego wg formularza cenowego Zamawiający wymaga zaoferowania w zamówieniu opcjonalnym produktów spożywczych tożsamych z zaoferowanymi w zamówieniu podstawowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 8 do SWZ.
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający informuje, że przewiduje korzystanie z zamówień opcjonalnych (prawo opcji), zgodnie z zapisami wzoru umowy stanowiącej Załącznik nr 7 do SWZ. Zamawiający w załączniku nr 6a-6x do SWZ (formularze cenowe) określa podstawowy poziom zamówienia, który może poszerzyć poprzez zwiększenie ilości do 300% wartości zamówienia podstawowego.