52184-2026 - Ergebnis
Tschechien – Software-Unterstützung – Udržitelný rozvoj ekonomicko-provozního systému ČVUT 2024-2027 (EPS)
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUdržitelný rozvoj ekonomicko-provozního systému ČVUT 2024-2027 (EPS)
BeschreibungPoskytování služeb pro zajištění udržitelného rozvoje, pozáručních servisních služeb a služeb pro zajištění provozu funkcionalit nadstavbových Speciálních ekonomicko-provozních aplikací ČVUT zahrnujících všechny fakulty a součásti. Rozsah funkcionalit je předmětem specifikace zadávací dokumentace.
Vorherige Bekanntmachung781072-2023
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72261000 Software-Unterstützung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72267000 Software-Wartung und -Reparatur
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungUdržitelný rozvoj ekonomicko-provozního systému ČVUT 2024-2027 (EPS)