See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sopronvíz Zrt. részére ivóvízvegyszerek beszerzése
Beschreibung: Az ÉRV. Zrt. mint a Kbt. 32. § (1)-(2) bekezdés alapján kijelölt központi beszerző szerv és egyben Ajánlatkérő Ivóvízvegyszerek beszerzésére a 2024/S 208-645628 (EKR001793532024) azonosítószámú részvételi felhívással indított részvételi szakasz eredményeként létrehozott DBR keretében a Kbt. 107. § (7) bekezdése alapján az alábbi közbeszerzése megvalósítása érdekében közbeszerzési eljárást indít az alábbiak szerint: Jelen ajánlattételi szakasz tárgya Ivóvíz vegyszerek beszerzése a Soproni Vízmű Zártkörűen Működő Részvénytársaság. részére 3 ajánlati részben. Az eljárás eredményeként Soproni Vízmű Zrt. adásvételi keretszerződést kíván kötni 12 hónapos időszakra vonatkozóan, 3 hónapos meghosszabbítási lehetőséggel minden rész esetében, a közbeszerzési dokumentumok mellékletét képező műszaki leírásban és a szerződéstervezettben részletezettek szerint. Jelen ajánlattételi szakasz az alábbi vegyszerek beszerzésére irányul: 1. rész Kálium-permanganát 600 kg (alapmennyiség) 2. rész: Nátrium-hipoklorit 90 g/l aktív klórtartalommal 3000 kg és Nátrium-hipoklorit 150 g/l aktív klórtartalommal 750 kg (alapmennyiség) 3. rész: Vas(III)-klorid 40 m/m %-os vizes oldata 300 kg (alapmennyiség) Opciós mennyiség: 30% Ajánlatkérő felhívja a figyelmet, hogy az „Szállítási adatok - Ivóvíz vegyszerek” táblázatban a jellemző szállítási mennyiség és szállítási gyakoriság kizárólag tájékoztató adatként kerültek feltüntetésre. Ajánlatkérő az egyedi megrendelésben fogja pontosan meghatározni a mennyiséget. A részleteket a közbeszerzési dokumentumok tartalmazzák.
Vorherige Bekanntmachung: 645628-2024
Interne Kennung: EKR000860912026
Verfahrensart: Sonstiges zweistufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24310000 Anorganische Grundchemikalien
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Kálium-permanganát beszerzése
Beschreibung: 1. rész Kálium-permanganát beszerzése Az ÉRV. Zrt. mint a Kbt. 32. § (1)-(2) bekezdés alapján kijelölt központi beszerző szerv és egyben Ajánlatkérő Ivóvízvegyszerek beszerzésére a 2024/S 208-645628 (EKR001793532024) azonosítószámú részvételi felhívással indított részvételi szakasz eredményeként létrehozott DBR keretében a Kbt. 107. § (7) bekezdése alapján az alábbi közbeszerzése megvalósítása érdekében közbeszerzési eljárást indít az alábbiak szerint: Ivóvíz vegyszerek beszerzése adásvételi keretszerződés keretében a szerződés hatálybalépésétől számított 12 hónapos időszakra vonatkozóan, a közbeszerzési dokumentumok mellékletét képező Műszaki leírásban és az „Szállítási adatok-Ivóvíz vegyszer” táblázatban részletezettek szerint. Jelen közbeszerzés tárgya: Kálium-permanganát (alapmennyiség + opció) beszerzése a Soproni Vízmű Zártkörűen Működő Részvénytársaság ajánlatkérő részére. Az adásvételi keretszerződést a Soproni Vízmű Zrt. fogja megkötni a nyertes ajánlattevővel. Ajánlatkérő az alapmennyiség lehívására kötelezettséget vállal. amely Kálium-permanganát 600 kg (alapmennyiség) Opciós mennyiség: a fent jelzett mennyiségek 30%-a. azaz, Kálium-permanganát 180 kg Ajánlatkérő a szerződés hatályát egy alkalommal további három hónapra meghosszabbíthatja. Ajánlatkérő felhívja a figyelmet, hogy a jellemző szállítási mennyiség és szállítási gyakoriság kizárólag tájékoztató adatként kerültek feltüntetésre. Ajánlatkérő a keretszerződést egy ajánlattevővel fogja megkötni, és a keretszerződés alapján a beszerzéseket egyedi megrendelések útján fogja megvalósítani, továbbá az egyedi megrendelésben fogja pontosan meghatározni a mennyiséget. A részleteket az egyéb közbeszerzési dokumentumok tartalmazzák.
Interne Kennung: EKR000860912026/1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Az opciós mennyiség az alapmennyiség 30 %-a 1. rész: Kálium-permanganát 180 kg
Los: LOT-0002
Titel: Nátrium-hipoklorit beszerzése
Beschreibung: 2. rész Nátrium-hipoklorit beszerzése Az ÉRV. Zrt. mint a Kbt. 32. § (1)-(2) bekezdés alapján kijelölt központi beszerző szerv és egyben Ajánlatkérő Ivóvízvegyszerek beszerzésére a 2024/S 208-645628 (EKR001793532024) azonosítószámú részvételi felhívással indított részvételi szakasz eredményeként létrehozott DBR keretében a Kbt. 107. § (7) bekezdése alapján az alábbi közbeszerzése megvalósítása érdekében közbeszerzési eljárást indít az alábbiak szerint: Ivóvíz vegyszerek beszerzése adásvételi keretszerződés keretében a szerződés hatálybalépésétől számított 12 hónapos időszakra vonatkozóan, a közbeszerzési dokumentumok mellékletét képező Műszaki leírásban és az „Szállítási adatok-Ivóvíz vegyszer” táblázatban részletezettek szerint. Jelen közbeszerzés tárgya: Nátrium-hipoklorit (alapmennyiség + opció) beszerzése a Soproni Vízmű Zártkörűen Működő Részvénytársaság ajánlatkérő részére. Az adásvételi keretszerződést a Soproni Vízmű Zrt. fogja megkötni a nyertes ajánlattevővel. Ajánlatkérő az alapmennyiség lehívására kötelezettséget vállal. amely Nátrium-hipoklorit 90 g/l aktív klórtartalommal 3000 kg és Nátrium-hipoklorit 150 g/l aktív klórtartalommal 750 kg (alapmennyiség). Opciós mennyiség: a fent jelzett mennyiségek 30%-a. azaz Nátrium-hipoklorit 90 g/l aktív klórtartalommal 900 kg és Nátrium-hipoklorit 150 g/l aktív klórtartalommal 225 kg. Ajánlatkérő a szerződés hatályát egy alkalommal további három hónapra meghosszabbíthatja. Ajánlatkérő felhívja a figyelmet, hogy a jellemző szállítási mennyiség és szállítási gyakoriság kizárólag tájékoztató adatként kerültek feltüntetésre. Ajánlatkérő a keretszerződést egy ajánlattevővel fogja megkötni, és a keretszerződés alapján a beszerzéseket egyedi megrendelések útján fogja megvalósítani, továbbá az egyedi megrendelésben fogja pontosan meghatározni a mennyiséget. A részleteket az egyéb közbeszerzési dokumentumok tartalmazzák.
Interne Kennung: EKR000860912026/2
Beschreibung der Optionen: Az opciós mennyiség az alapmennyiség 30 %-a, 2. rész: Nátrium-hipoklorit 150 g/l aktív klórtartalommal 225 kg és Nátrium-hipoklorit 90 g/l aktív klórtartalommal 900 kg
Los: LOT-0003
Titel: Vas(III)-klorid 40 m/m %-os vizes oldata
Beschreibung: 3. rész Vas(III)-klorid beszerzése Az ÉRV. Zrt. mint a Kbt. 32. § (1)-(2) bekezdés alapján kijelölt központi beszerző szerv és egyben Ajánlatkérő Ivóvízvegyszerek beszerzésére a 2024/S 208-645628 (EKR001793532024) azonosítószámú részvételi felhívással indított részvételi szakasz eredményeként létrehozott DBR keretében a Kbt. 107. § (7) bekezdése alapján az alábbi közbeszerzése megvalósítása érdekében közbeszerzési eljárást indít az alábbiak szerint: Ivóvíz vegyszerek beszerzése adásvételi keretszerződés keretében a szerződés hatálybalépésétől számított 12 hónapos időszakra vonatkozóan, a közbeszerzési dokumentumok mellékletét képező Műszaki leírásban és az „Szállítási adatok-Ivóvíz vegyszer” táblázatban részletezettek szerint. Jelen közbeszerzés tárgya: Vas(III)-klorid 40 m/m %-os vizes oldata (alapmennyiség + opció) beszerzése a Soproni Vízmű Zártkörűen Működő Részvénytársaság ajánlatkérő részére. Az adásvételi keretszerződést a Soproni Vízmű Zrt. fogja megkötni a nyertes ajánlattevővel Ajánlatkérő az alapmennyiség lehívására kötelezettséget vállal. amely Vas(III)-klorid 40 m/m %-os vizes oldata 300 kg (alapmennyiség) Opciós mennyiség: a fent jelzett mennyiségek 30%-a. azaz, Vas(III)-klorid 40 m/m %-os vizes oldata 90 kg Ajánlatkérő a szerződés hatályát egy alkalommal további három hónapra meghosszabbíthatja. Ajánlatkérő felhívja a figyelmet, hogy a jellemző szállítási mennyiség és szállítási gyakoriság kizárólag tájékoztató adatként kerültek feltüntetésre. Ajánlatkérő a keretszerződést egy ajánlattevővel fogja megkötni, és a keretszerződés alapján a beszerzéseket egyedi megrendelések útján fogja megvalósítani, továbbá az egyedi megrendelésben fogja pontosan meghatározni a mennyiséget. A részleteket az egyéb közbeszerzési dokumentumok tartalmazzák.
Interne Kennung: EKR000860912026/3
Beschreibung der Optionen: Az opciós mennyiség az alapmennyiség 30 %-a 3. rész: Vas(III)-klorid 40 m/m %-os vizes oldata 90 kg